CS:GO yan hesapta hile açsam ban yer miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Onur9898

Femtopat
Arkadaşlar linç yiyeceğim biliyorum fakat yaklaşık 4 ay önce yan hesabımda hile açmıştım. O zaman oynamayı bilmiyordum, ben de hile açıp kendimi teselli ediyordum. Daha sonra oyunumu geliştirip oynamak istedim ve ana hesabıma geçtim. Oyuna girdim. Lobideydim, sonra hile kalıntıları aklıma geldi ve direkt çıktım. Userdata'yı sildim, prefetch %temp% vs hepsini sildim. Oyunu doğruladım, daha sonra oyunu silip yükledim. 2 ay sonra da format attım, şu an ban yemedim. Bir şey olur mu?

Olabilir, nasipte varsa... Bir daha açmazsa olacağını sanmıyourm.

Yeme olasılığın var oyun dosyalarının içerisinde hile varken hesabına giriş yapıp oyunu açarsan o hile dosyasını valve tespit edip toplu ban attığında seninde hesabın ban yer.

Arkadaşlar linç yiyeceğim biliyorum fakat yaklaşık 4 ay önce yan hesabımda hile açmıştım. O zaman oynamayı bilmiyordum, ben de hile açıp kendimi teselli ediyordum. Daha sonra oyunumu geliştirip oynamak istedim ve ana hesabıma geçtim. Oyuna girdim. Lobideydim, sonra hile kalıntıları aklıma geldi ve direkt çıktım. Userdata'yı sildim, prefetch %temp% vs hepsini sildim. Oyunu doğruladım, daha sonra oyunu silip yükledim. 2 ay sonra da format attım, şu an ban yemedim. Bir şey olur mu?

Bir şey olmaz bence ama bir daha açmayın daha yeni rekabetçide denk geldi çok sinirlendim.

Dün 2 hile geldi. Akşam 11 gibi girdiğim maçta karşıdaki adam hile açınca bizimkisi de açtı. Hilesi daha güçlü olan kazansın dediler resmen. Bu tarz insanlar ban yemiyorsa size sıranın geleceğini pek zannetmiyorum.

Arkadaşımın iki hesabıda ban yedi geçen gün. Zaten hileyle bile oynayamıyordu iyi güldük eğlendik.

Hile açmadığım halde Vac ban yediğimi düşününce umarım yersiniz hocam. En ufak üzüntüm olmaz.

• Beğen
İfadeler: Lax
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı