CS:GO'da ban yedikten sonra tekrar hesap açılırsa ban yenilir mi?

Serush

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600X, MSI PRO B650-P WIFI, * Sapphire Pulse ITX Radeon RX 570 8GB * Kingston DDR5 32GB(2x16GB) 5600MHz CL36 Fury Beast, Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W, Arctic LIQUID FREEZER II 240, DeepCool CC560
718 gün önce Overwatch banı yedim. Hile falan açmadım. Oyunu oynamıyordum bile o zamanlar. Arkadaşıma hesabımı vermiştim o ara sıra arkadaşları ile girip oynuyordu. Hile açmadım dedi bana. Belki de açmıştır bilmiyorum. CFG gibi bir şey kullanıyordu belki ondan yemiştir diye düşünüyordum. Çok da koymamıştı CS'yi bırakmıştım çünkü R6'ya geçmiştim. Fakat artık sistemim R6'da zorlanmaya başladı ve FPS oyunu oynamak istiyorum. Arkadaşlarımın birinden CS alıp oynasam ban yeme riski var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
718 gün önce Overwatch banı yedim. Hile falan açmadım. Oyunu oynamıyordum bile o zamanlar. Arkadaşıma hesabımı vermiştim o ara sıra arkadaşları ile girip oynuyordu. Hile açmadım dedi bana. Belki de açmıştır bilmiyorum. CFG gibi bir şey kullanıyordu belki ondan yemiştir diye düşünüyordum. Çok da koymamıştı CS'yi bırakmıştım çünkü R6'ya geçmiştim. Fakat artık sistemim R6'da zorlanmaya başladı ve FPS oyunu oynamak istiyorum. Arkadaşlarımın birinden CS alıp oynasam ban yeme riski var mı?

Hile veya CFG kullanmazsan ban yemezsin.

Ben her ban yediğimde yeni hesap açıp oynuyorum. Hiç bir sıkıntı olmaz.

Hayır oynayabilirsin yeni bir hesapla.

Arkadaşlarım seçkin olduğu için hesaplarını riske atmak istemedim.

Sebebini bilmiyorum niye ban yediğimin gerçekten. Arkadaşım dürüst mü davrandı bana bilmiyorum :D
Overwatch banı yediysen dürüst değildir :D Çünkü orda birden fazla kişi izleyip karar veriyor.

Hayır oynayabilirsin yeni bir hesapla.

Overwatch banı yediysen dürüst değildir :D Çünkü orda birden fazla kişi izleyip karar veriyor.
Hesabını aldığım arkadaşımın da ban yemesinden bir tık tırstım. Mimli bilgisayar/ip vesaire durumu olup olmadığını bilmiyorum çünkü.

Hesabını aldığım arkadaşımın da ban yemesinden bir tık tırstım. Mimli bilgisayar/ip vesaire durumu olup olmadığını bilmiyorum çünkü.
Valve Vac bandan sonra kendileri de kaldırılamaz yeni hesap açmalısınız diyor. Overwatch için de durum aynıdır muhtemelen. Yeni hesabınızı da mimlemezler bence.

Valve VAC bandan sonra kendileri de kaldırılamaz yeni hesap açmalısınız diyor. Overwatch için de durum aynıdır muhtemelen. Yeni hesabınızı da mimlemezler bence.

Ama bilgisayarınızda hile kalıntısı bulunmamalı. Bazı iddialara göre VAC kalıntısı da kalıyor temiz kurulum idaeldir bence.

Valve Vac bandan sonra kendileri de kaldırılamaz yeni hesap açmalısınız diyor. Overwatch için de durum aynıdır muhtemelen. Yeni hesabınızı da mimlemezler bence.

Ama bilgisayarınızda hile kalıntısı bulunmamalı. Bazı iddialara göre VAC kalıntısı da kalıyor temiz kurulum idaeldir bence.
Arkadaşım bana ilk CSGO attığında 3 kişi basit eğlencede hile açmıştık. O zamanlar kaç yaşındaydım bilmiyorum şu an 19 yaşındayim 20ye gireceğim. Eski hesabımın ban yediği tarih:
1659345606042.png

O günden beri hile kullanmıyorum kullanmam da. Fakat bilgisayarda bulunan crack oyunlar ya da programları hile gibi görme olanağı varsa bir tık sıkıntı yaşayabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı