CS:GO'da hile var diyen oyuncular

Eskisi kadar yok artık, şu an MG 2'yim. 2019-2020'de gerçekten çok fazla vardı. Bana 5 aydır hile gelmiyor, oyunu 5 ay önce yeniden oynamaya başlamıştım zaten.

Prime sahibiyim ve güven faktörümde yüksek.

Benzer bir durumu yaşadım, 350 level seviye adam mevlana şeklinde oynuyordu. Ancak 5 ay boyunca bakmama rağmen herhangi bir yasaklama almadı. Ayrıca hiç şaşmaz, hile açanların yüzde 90'ı Türk. :D Düşük ping alıyorlardı, çok iyi hatırlıyorum. Gurbetçi Türkler. :D
Videolardakilerden birisi banlandı diğeri yaklaşık 1 yıldır oynamaya devam ediyor. Hile açarsan kesinlikle ban yiyorsun ama ne zaman yiyeceğin belli değil. Artık banlama sırası gibi bir şey var da şirketin çaycısı tarafından mı kontrol ediliyor da bu kadar uzun sürüyor bilemiyorum.😂 Oynamaya devam...

En çok "ragehacker" denilen tipler Türk ve Rus oyunculardan denk geliyor. Ağır eleştiri yaparım ama o camdan gururunuzu tuzla buz ederim diye yapmıyorum. Ceza yemekten yoruldum.

Rank sistemide berbat. Global FACEIT 10 levelim normalde. Yeni rank sistemi geldi Le'ye attı beni abartmıyorum 10-12 tane maç yendim atmadı 2 tane yenildik diye rank düştük.

İnatla rank erittiği için Faceit lvl10 oyuncu olarak kendimi çift keleşlerin karşısında buluyorum, herkes smurflere suç atmayı biliyor ama ben mi istedim rankım o kadar düşsün diye? Saçma sapan rank sistemi var yeteneğe değil sürekli oynamaya bakıyor.

Son düzenleme:
Ben sizin her maçınıza geliyorum sıkıntı yok.

Genellikle belli ediyorlar kendini. İmkansız vuruşlar, duvar izlemeleri, aim kitlemeleri vs. oyunda bir süre geçiren kişiler kolaylıkla anlayabiliyor.
Hayır belli etmiyorum. O kadar legit oynarım ki hile olduğumu bilen adam bile anlayamaz. Gerçek bir hileci duvarı izlemez, kapı arkasına yarınlar yokmuş gibi taramaz ve aim kitlendiğini anlayamazsın doğal gösterecek ayarlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı