CS:GO'da hile var diyen oyuncular

Not: Prime hesabim yok ve oyunda 350'ye yakin saatim var. SS i buraya birakiyorum.

Eki Görüntüle 1517620

Her CS:GO konusu acildiginda spawn olan ' CS:GO'da hile dolu kanka' tiplerine lafim. Oyunda kac saatiniz varda kac hile gordunuz?
Ilk olarak yeni tertemiz bir hesapta basladiysaniz bu sekilde davranmaniz normal. Cunku guven faktorunuz dusuk. CS:GO'da guven faktoru dedigimiz bir olay var. Ovgu aldikca artar, report yedikce azalir ve ban yemeye kadar gider. Bu sistem yanlış bilmiyorsam Steam'deki, oyundaki saatinizi oyun saatlerinizi vs alip kendince isleyip size bir guven faktoru cikartiyor. Ornek olarak -allow_third_party_software kodunu kullanirsaniz guven faktoru uyarisi alirsiniz. Ben bu forumda CS:GO Valorant vs konulari gordum ve genel olarak CS:GO'yu kotulerken kullandiklari arguman hile korumasi ve 128 tick. Oyunda 1-2 saatinizi gecirip ondan sonra 'oyun hep hile doldu' demeye gerek yok. Tamam benim de saatim aşırı fazla degil fakat azimsanacak kadar da degil. Su ana kadar Max 4-5 hileci ve DM de 1 tane spinbot gordum. Sadece ofkenizi kusmak yerine yapici elestiri yapmaya calisir ve bu bu nedenden hile geliyor ya da bu kadar hile geldi yazarsaniz sevinirim. Boyle bos bir konu icin birbirimize girmemize gerek yok.

Aktif hesabımda 2100 yan hesaplarımın toplamında da 400 saatim var ve hem Prime hem de beleş hesaplarda hileden geçilmiyor

Rekabetçide lem sonrası hileler aşırı artıyor. 3000 saat olması lazım oynama sürem. Oyun hile dolu.

Rank sistemide berbat. Global FACEIT 10 levelim normalde. Yeni rank sistemi geldi Le'ye attı beni abartmıyorum 10-12 tane maç yendim atmadı 2 tane yenildik diye rank düştük.

Bana da gelmiyor. Ama arkadaşım sağ olsun hile açmış, legit olarak oynadı bir de paralı hile, benim de haberim yoktu onla girdim. Rütbem de Global'den Nova 3'e kadar düştü. Ben de diyorum her maç hile geliyor ve niye 1 rütbe düşüyorum. Meğer hileymiş, bugün banlandı. Yani gaza gelip hile açmayın arkadaşlar. Hem takımınızdaki kişilerin güven faktörünü düşürürsünüz, hem karşı takımın oyun zevkini bozarsınız. Hem de ban yersiniz. Benim şu an güven faktörüm kesin düşmüştür, umarım hile gelmez.

CS:GO hilelerle dolu diyen 7 yaşındaki komşu çocuğu bu konuya yanıt verirse:

Dosya Ekleri

• 1663269096809.png
    1663269096809.png
    189,6 KB · Görüntüleme: 10
Prime olmayan hesaplara neredeyse hiç hile gelmiyor. Sebebi ise çok basit; prime olarak girmediğiniz için xp ve rank kasamıyorsunuz ki bu da hile kullanan insanların genellikle tercih etmediği bir durum. Niye unranked girsin ki adam ranked girip hem rank hem xp kasıyorlar. Tabi illaki oraya da geliyorlar. Genellikle bize hile diyip hile indirip açanlar oluyor orada da, çünkü kaybedecek bir şeyi yok.

Güven faktörünün şöyle bir açığı var. Hile açacak olan adam yeni hesapta hile açmıyor. Sitelerden 6-7 tane madalyası olan en az 10 level steam'i olan hesaplara veriyorlar parayı ki bu hesapların fiyatı prime csgo'dan daha ucuz oluyor. Dolayısıyla elbette hile geliyor maalesef.
Bizim büyük gördüğümüz paralar yabancılar için hiçbir şey dolayısıyla kafalarına göre hile açabiliyorlar. Anticheat sistemi lazım. 🥲

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
https://steamcommunity.com/profiles/76561198266718297
https://steamcommunity.com/profiles/76561198396520212

Prime olmayan hesaplara neredeyse hiç hile gelmiyor. Sebebi ise çok basit; prime olarak girmediğiniz için xp ve rank kasamıyorsunuz ki bu da hile kullanan insanların genellikle tercih etmediği bir durum. Niye unranked girsin ki adam ranked girip hem rank hem xp kasıyorlar. Tabi illaki oraya da geliyorlar. Genellikle bize hile diyip hile indirip açanlar oluyor orada da, çünkü kaybedecek bir şeyi yok.

Güven faktörünün şöyle bir açığı var. Hile açacak olan adam yeni hesapta hile açmıyor. Sitelerden 6-7 tane madalyası olan en az 10 level steam'i olan hesaplara veriyorlar parayı ki bu hesapların fiyatı prime csgo'dan daha ucuz oluyor. Dolayısıyla elbette hile geliyor maalesef.
Bizim büyük gördüğümüz paralar yabancılar için hiçbir şey dolayısıyla kafalarına göre hile açabiliyorlar. Anticheat sistemi lazım. 🥲

https://steamcommunity.com/profiles/76561198266718297
https://steamcommunity.com/profiles/76561198396520212
Benzer bir durumu yaşadım, 350 level seviye adam mevlana şeklinde oynuyordu. Ancak 5 ay boyunca bakmama rağmen herhangi bir yasaklama almadı. Ayrıca hiç şaşmaz, hile açanların yüzde 90'ı Türk. :D Düşük ping alıyorlardı, çok iyi hatırlıyorum. Gurbetçi Türkler. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı