CS:GO'da oyuna girdikten 10 DK sonra FPS düşüyor

İşletim sistemi
Windows 10

Sailaner

Hectopat
RAM
16 GB 2X8
Ekran kartı
RX5500M 4GB
İşlemci
Ryzen 7 4800H
MSI Bravo 17 model bilgisayarım var. Ryzen 7 4800H işlemci, 2x8 GB RAM ve RX5500M ekran kartına sahibim. Daha önce hiç böyle olmuyordu FPS kaybı yaşamıyordum fakat 2 gündür oyuna girdikten, özellikle rank maçlara girdikten 6-7 DK sonra FPS'im 180'den 30 ila 55 arasına düşüyor. Oyundan çıkıp yeniden girdiğimde 1-2 dakikalığına düzeliyor fakat sonra yeniden aynısı oluyor. Bunun sebebi nedir arkadaşlar nasıl çözebilirim?

MSI Bravo 17 model bilgisayarım var. Ryzen 7 4800H işlemci, 2x8 GB RAM ve RX5500M ekran kartına sahibim. Daha önce hiç böyle olmuyordu FPS kaybı yaşamıyordum fakat 2 gündür oyuna girdikten, özellikle rank maçlara girdikten 6-7 DK sonra FPS'im 180'den 30 ila 55 arasına düşüyor. Oyundan çıkıp yeniden girdiğimde 1-2 dakikalığına düzeliyor fakat sonra yeniden aynısı oluyor. Bunun sebebi nedir arkadaşlar nasıl çözebilirim?
Bendede var aynısı

100'den 50 FPS oluyor

Ben de çözüm bulamadım vallahi çok sinir bozucu bir de ben bilgisayarın içinden geçiyorum o FPS drop için ThrottleStop falan kullandım performans arttırmak için
Bu arada savaş oyunları oynarken hiçbir şekilde olmuyor fakat yoldaş girdiğim anda 5 DK sonra FPS düşüyor.

AMD'nin uygulamasını bir kontrol edin, Radeon Chill açık kalmış olabilir. Aynı sorun bende de oluyordu, sabit 70 FPS ile oynuyordum üstünü daha önceden alabilmeme rağmen.

Geri
Yukarı