CS2 300 TL'ye kadar AK-47 skin önerisi

Hocam bir başkası kapabilir sticker var diye alın o zaman. Nereden alacaksınız?
Steam pazarında ise şimdiden satılmıştır o.

Siz nereden almamı önerirsiniz?

Anubis lejyonu güzel fakat oyunda elime alınca beğenemedim açıkçası o yüzden ben de hayalet bozguncu aldım ve şu sticker combosunu yaptım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anubis lejyonu güzel fakat oyunda elime alınca beğenemedim açıkçası o yüzden ben de hayalet bozguncu aldım ve şu sticker combosunu yaptım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
0.42 saniye

Ben almadım hocam üstünde vardı zaten çok da kötü olmadığından kazımadım
Koş T koş çıkartması belki güzel durabilir. Ucuz ve güzel tek sorunu glitter veya holo olmaması.

Siz nereden almamı önerirsiniz?
Nereden ucuzsa oradan alın kârınız kadar parayla sticker alırsınız.
İnternetten alacaksanız ben Gamesatış'tan alıyordum. Genelde steam pazarından alıyorum direkt olarak.

Çıkartmaları internetten almayın bu arda internette çıkartma fiyatları normalden absürt.

Koş t koş çıkartması belki güzel durabilir. Ucuz ve güzel tek sorunu glitter veya holo olmaması.

Nereden ucuzsa oradan alın kârınız kadar parayla sticker alırsınız.
İnternetten alacaksanız ben GameSatış'tan alıyordum. Genelde Steam pazarından alıyorum direkt olarak.

Çıkartmaları internetten almayın bu arda internette çıkartma fiyatları normalden absürt.

Teşekkürler.

Sizin şansınıza denk gelmiş çünkü böyle bir şey çok zor.

1696801367975.png

1696801443134.png

Vallahi bilemiyorum hocam hadi kesilen komisyonu vs. sayarsak bile minimum 80 90 TL kar var.

Geri
Yukarı