CS2 60 Hz gibi görünüyor

karmalp26

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Operating System: Windows 10 Pro 64-bit
System Manufacturer: Asus Rog Strix
System Model: B550-E Gaming Wifi
Processor: AMD Ryzen 5 5600
Memory: 32GB
Card name: NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER
Herkese iyi sosyaller ben önceden CS2'yi 75Hz 5ms oynuyordum ve gerçekten berbat görünüyordu ve monitorü değiştirdim. AOC 24G4X 180 Hz 0.5ms ayarlardan 180Hz'ye aldım ve hiç de 180Hz gibi görünmüyor. Diğer oynlarda (Valorant, BF1, Forza 4) 180Hz'yi hissedebiliyorum. CS2'deki sizce sorun mu yoksa oyundan mı kaynaklı veya monitordan ayar mı yapılması gerek? Yardımcı olursanız sevinirim.

Herkese iyi sosyaller ben önceden CS2'yi 75Hz 5ms oynuyordum ve gerçekten berbat görünüyordu ve monitorü değiştirdim. AOC 24G4X 180 Hz 0.5ms ayarlardan 180Hz'ye aldım ve hiç de 180Hz gibi görünmüyor. Diğer oynlarda (Valorant, BF1, Forza 4) 180Hz'yi hissedebiliyorum. CS2'deki sizce sorun mu yoksa oyundan mı kaynaklı veya monitordan ayar mı yapılması gerek? Yardımcı olursanız sevinirim.
Oyunda kaç FPS aldığınıza baktınız mı? CS2 eskisi kadar yüksek fps vermiyor bazı sistemlerde, oyun motoru değişti sonuçta. :D

Oyunda kaç FPS aldığınıza baktınız mı? CS2 eskisi kadar yüksek FPS vermiyor bazı sistemlerde, oyun motoru değişti sonuçta. :D

Hocam ben 500 FPS üzeri alıyorum. FPS'den yana bir sıkıntım yok ve DP kablosu ile görüntü alıyorum.

Monitör ayarınızı görüntü ayarlarından 180Hz'ye aldınız mı? Masaüstündeki.

Hocam diğer oyunlarda 180Hz'yi hissediyorum dedim ya :) ve evet ayrıca 180Hz'de masaüstü ayarlarında.

Geri
Yukarı