CS2 bağımlılık yapar mı?

LeRauxe

Yoctopat
Daha fazla  
Başlıkta olduğu gibi CS2 bağımlılık yapar mı? Hayatsızlaştırır mı?
Şu an CS2'de 40 saatim var.
Oyunu uzun süre oynamış arkadaşlar görüşlerini paylaşırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsana göre değişir ben mesela 3 yıl her gün 9 saat oynadığım oyunu bıraktım keyfime bakıyorum yalnız başkası 4 yıldır bağımlı, sarmasada bırakamıyor.

Kişiliğine bağlı, ben mesela rekabetçi bir kişilik olarak oynadığım oyunda en iyi kademelere gelmeden o oyunu bırakamıyorum. CS:GO'da LEM, Valorant'ta ise Immortal 2K ELO'ya ulaşana kadar bırakmamıştım, hatta aimim ortalamadan iyi olmasına rağmen 70 saat de Aim Lab oynamışlığım var.

Kişiliğin o anki zamana göre sabit ilerlerse ve eğlenceğini düşündürürsen bağımlılık yapar. Ama oynadığın oyuna veya oynadığın türe bi anda bakış açın değişirse bırakırsın.

Kişiliğin o anki zamana göre sabit ilerlerse ve eğlenceğini düşündürürsen bağımlılık yapar. Ama oynadığın oyuna veya oynadığın türe bi anda bakış açın değişirse bırakırsın.
Şimdi şöyle, 5 sene lol oynadım(2M yasuo) ve bırakalı 2 sene oldu, chill oynayabileceğim ve aşırı bağımlılık yapmayan bir oyun arıyorum, cs2 aşırı keyifli geldi.

Seçkinsen bağımlılık yapar ben bırakamıyorum kötü oynasam bile ertesi gün yine oynayasım geliyor.

Geri
Yukarı