CS2 beta bana verilecek mi gibi sorular için açıklama

OSAYİSAMUEL

Hectopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Öncelikle hepinize selamlar. Yüzlerce konu görmüşümdür bu konuyla alakalı ama nedense insanımızın okumayı pek sevmiyor sanırsam.

1693911830266.png

CS2 düzenli güncelleme alarak rankınızı sonradan açsanız bile bir kaç gün sonra size de gönderilecektir o yüzden rank yüzünden davet almadıysanız rankınızı açıp beklemeye koyulun. İlk dağıtılan Limited Test'ten beri CS2'ye erişimim olsa da sizin için Steam desteğede ulaştım ve onlardan da böyle bir cevap aldım. Zaten bu CS2 haberine bakacak olursanız (Your Time İs Now güncellemesine) düzenli güncelleme olarak eklendiğini görebilirsiniz.

1693912132001.png

Ve bu sanırsam düzenli olarak dağıtıldığını söylüyor (Belki de alakası yoktur). Diğer oyunculardan gelen geri dönüşlere ve arkadaşlarımdan da öğrendiğim kadarıyla evet CS2 sonradan rank açanlara da belirli bir süre sonra veriliyor. Ama bana soracak olursanız rankınızı açıp bırakmayın oyunu düzenli olarak oynamaya devam edin. Bence düzenli oynamaya devam ederseniz daha çabuk erişebilirsiniz Valve'nin bunuda göz önünde bulundurduğunu düşünüyorum.

Aga CS2 sen rank açtın 24 saat sonra kişisel olarak verdik sana diye çalışmıyor, 1 Eylül'de duyurdular rankı açık olan ve Prime olanlara dağıtıcaz diye. Sonrasında 3 Eylül'de güncelleme geldi yine aynı şekil rankı ve Prime açık olanlara getirdiler. Yani rankın ve Prime'ın varsa bir sonraki erişim daveti dalgasında gelecek sanada (muhtemelen yeni güncelleme ile)

3 gündür bekliyorum bir gelemedi.

Sana özel bir durum değil, her güncelleme geldiği zaman uygun kişilere CS2 erişimi dağıtıyorlar. Özel olarak seni izleyip uygun musun diye kontrol etmiyorlar.

Aga CS2 sen rank açtın 24 saat sonra kişisel olarak verdik sana diye çalışmıyor, 1 Eylül'de duyurdular rankı açık olan ve Prime olanlara dağıtıcaz diye. Sonrasında 3 Eylül'de güncelleme geldi yine aynı şekil rankı ve Prime açık olanlara getirdiler. Yani rankın ve Prime'ın varsa bir sonraki erişim daveti dalgasında gelecek sanada (muhtemelen yeni güncelleme ile)

Sana özel bir durum değil, her güncelleme geldiği zaman uygun kişilere CS2 erişimi dağıtıyorlar. Özel olarak seni izleyip uygun musun diye kontrol etmiyorlar.

Anladım teşekkürler.

Yaklaşık 10 gün oldu rankımı açalı hala gelmedi.

En son 9 Eylül'de davet dağıtıldı, eğer 9 Eylül'de rankın açıkdıysa ve Prime'ın varsa gelmiştir. Eğer yine de gelmemişse oyunun dosyalarını doğrulayıp gir.

Yeni konular

Geri
Yukarı