CS2 beta gelmedi

Oyunda yıllarca 128 tickrate istendi ve Valve bunun büyük bir problem olduğun FPS sorunu yaşatacağını belirtti, uzun süre sonra subtick sistemiyle 128 tickrate üstüne geçmiş bir mermi mekaniği getirdi ve grafikleri gerçekçiye yakına kadar çektiler oyun şu an hiç daha beta olduğunu unutarak yorum yapmışsınızdır umarım diğer türlü epey saçmalık.

Valve'in söylemlerine vaadlerine göre oyunun şu an çoktan Beta'dan çıkarak tamamen CS:GO'nun yerine gelmiş olması gerektiğinin umarım farkındasınızdır zira oyunun şu an halen Beta'da kalmış olmasını normal karşılamak epey saçmalık. Hocam etmeyin Allah aşkına 2016'dan beri aktif olarak CS:GO oynuyorum ve Valve neyi düzelteceğini söyledi ise sadece daha kötü yaptı. Halen hileleri engelleyemedi, halen Hitbox'ları düzeltemedi, hatta en son eşleşme sistemini daha adil bir hale getirdik dedi 7 yıllık seçkin hesaba karşı karşı takım Full yeni hesap geliyor. Emin olun CS: 2 özellikle kısa vadede sadece bir hüsran olacak. Zira kapalı Beta'dan artık açık betaya çıkmış ve yayınlanma tarihini bile geçmiş oyunun halen bu kadar sorunlu olması gerekiyordu ki özellikle Mevcut'un tecrübe üzerinden gidildi ise.

Hocam benim de hesabım seçkin ama rankım yoktu. Rank açtım, aynı gün içinde davet gelmedi. Ertesi günü bakmak için CS'ye girdiğimde davet gelmişti. Eğer bugün açtıysanız rankınızı 1 gün bekleyin büyük ihtimalle gelecektir.
Bu ne zaman oldu hocam ben 2 Eylül'de açtım tankı bugün oldu hala yok

Haklısınız hocam alın bendende o kadar yahu bu oyunun ilk betasini dağıttığınız kişiler vurdum duymaz kişiler miydi nasıl bu en önemli optimizasyon sorunundan bahsetmezler zaten CS:GO'yu en çok oynayan PC'si çöp olanlar bunu düşünüp önlem nasıl almazsınız benim şu anda en çok sinirlendiğim nokta halen vurdum duymazlıkları devam ediyor hata raporlarında hiç performans kaybı ve optimizasyondan filan hiç bahsedilmemiş o kadar kişi şikayetçi olmasına rağmen nasıl duymamış gibi davranırsın eğer bu kafayla giderlerse hocam zaten endişelenmeyin çok Online kaybederler çünkü dediğim gibi en büyük Online sahip kullanıcılarının çoğu çöp PC'si olanlar onları kaybetmek içinde elinden geleni yaparsan kimse CS2 oynamaz.

Yeni nesil işlemciler ve ekran kartları çıkıyor. Grafiklerin vb. işlemci gereksinimi oyunlarda artması normal. Eski PC'si olanlar alınmasın ama yeni PC alın o zaman kardeşim. İmkanınız olmayabilir ama şöyle düşünün, oyun oynamak bir lükstür. Bir eğlence aracıdır ve bedava değildir. Eğlenmek istiyorsan, yeni bilgisayar alıcaksın/oyun alacaksın. Ben böyle düşünmenize üzüldüm açıkçası. Şu an da ben aktif olarak CS2 oynuyorum ve bilgisayarım orta düzey bir bilgisayar. 144 FPS+ rahat alıyorum ki benim bilgisayarımda 3-4 yıllık var. Bahsettiğiniz bilgisayarlar sanırım 10 yıllık falan:D?

Ayrıca anlattığınız gibi bir bilgisayar bozulması olma durumunun olduğunu düşünmüyorum. Optimizasyonda evet sıkıntılar var ama abarttığınız kadar olmadığını sanmıyorum. Oyunun grafikleri çok ağır, eski bilgisayarlarda FPS kaybı vb. olması normal. 3090 Ekran kartıyla nasıl bilgisayarı bozuluyormuş az kalsın anlamadım. Sonuçta bu oyunu şuan binlerce kişi oynuyor ve böyle bir büyük hata olsa emin ol çözülürdü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı