CS2 beta gelmedi

İşte aradığım yorum bu insanlar sanki CS2 çok güzel harika heyecan verici zevk alıcı sanıyor ama içi beni dışı sizi yakar misali CS2 beta yerine keşke hiç çıkarmasaydı çöp sistemimde az kalsın CS2 PC'mi katledecekti bozacaktı son anda yeniden başlatınca kurtulup CS:GO'ya geri döndüm birçok kişinin PC'sini bozdu ve Valve bu olay yüzünden kendi ayağına zaten sıktı hocam çöp pcleri geçtim son sistemlerde FPS ani düşmesi mi dersiniz donma takılma kasma her şeyi yaşadıysa çöp pcleri düşünemiyorum bile hocam RTX 3060 sistemde CS2 oynarken ekran donup kaldı, sistem açılmıyor bu arkadaşında PC'sini bozdu örnek verecek olursak işte o kadar vahim bir skandal yaşıyor herkes Valve'den şikayetçi.

Konudan alakasız ancak Valve Source 2'yi getirmemek için çeşitli bahaneler üretiyordu, ne yazık ki her ne kadar CS kitlesi kabullenmemiş olsa da Valorant bu süreçte çıkan diğer alternatif oyunlara kıyasla CS'ye karşı her alanda ciddi bir rakip ve kitle kaybına sebep olması sebebi ile apar topar Valve ortaya bir şey çıkarttı ve ne yazık ki tamamen hüsran.

Konudan alakasız ancak Valve Source 2'yi getirmemek için çeşitli bahaneler üretiyordu, ne yazık ki her ne kadar CS kitlesi kabullenmemiş olsa da Valorant bu süreçte çıkan diğer alternatif oyunlara kıyasla CS'ye karşı her alanda ciddi bir rakip ve kitle kaybına sebep olması sebebi ile apar topar Valve ortaya bir şey çıkarttı ve ne yazık ki tamamen hüsran.
Haklısınız hocam alın bendende o kadar yahu bu oyunun ilk betasini dağıttığınız kişiler vurdum duymaz kişiler miydi nasıl bu en önemli optimizasyon sorunundan bahsetmezler zaten CS:GO'yu en çok oynayan PC'si çöp olanlar bunu düşünüp önlem nasıl almazsınız benim şu anda en çok sinirlendiğim nokta halen vurdum duymazlıkları devam ediyor hata raporlarında hiç performans kaybı ve optimizasyondan filan hiç bahsedilmemiş o kadar kişi şikayetçi olmasına rağmen nasıl duymamış gibi davranırsın eğer bu kafayla giderlerse hocam zaten endişelenmeyin çok Online kaybederler çünkü dediğim gibi en büyük Online sahip kullanıcılarının çoğu çöp PC'si olanlar onları kaybetmek içinde elinden geleni yaparsan kimse CS2 oynamaz.

Haklısınız hocam alın bendende o kadar yahu bu oyunun ilk betasini dağıttığınız kişiler vurdum duymaz kişiler miydi nasıl bu en önemli optimizasyon sorunundan bahsetmezler zaten CS:GO'yu en çok oynayan PC'si çöp olanlar bunu düşünüp önlem nasıl almazsınız benim şu anda en çok sinirlendiğim nokta halen vurdum duymazlıkları devam ediyor hata raporlarında hiç performans kaybı ve optimizasyondan filan hiç bahsedilmemiş o kadar kişi şikayetçi olmasına rağmen nasıl duymamış gibi davranırsın eğer bu kafayla giderlerse hocam zaten endişelenmeyin çok Online kaybederler çünkü dediğim gibi en büyük Online sahip kullanıcılarının çoğu çöp PC'si olanlar onları kaybetmek içinde elinden geleni yaparsan kimse CS2 oynamaz.

Optimizasyon sorunu başta vardı, sonra düzelttiler şimdi tekrar bozdular hiç.
Düzeltmediler değil.

Optimizasyon sorunu başta vardı, sonra düzelttiler şimdi tekrar bozdular hiç.
Düzeltmediler değil.
Hocam tam anlamadım ama sanırım başta optimizasyon sorununu düzelttiler daha sonra bozdularsa bu işte bir hata bir yanlışlık vardır oyunun temelinde optimizasyon baş yapıttır hiçbir zaman onu bozmamalısın ama işte bozarsanda böyle sorunlar doğar. neredeyse bilgisayarım bozuluyordu CS2 yüzünden. düzeltmedikleri sürece hayatta girmem bir daha CS2'ye.

Hocam tam anlamadım ama sanırım başta optimizasyon sorununu düzelttiler daha sonra bozdularsa bu işte bir hata bir yanlışlık vardır oyunun temelinde optimizasyon baş yapıttır hiçbir zaman onu bozmamalısın ama işte bozarsanda böyle sorunlar doğar. Neredeyse bilgisayarım bozuluyordu CS2 yüzünden. Düzeltmedikleri sürece hayatta girmem bir daha CS2'ye.

CS:GO ile aynı FPS'i CS2 de almak biraz hayal yani CS:GO'da 150 veya onun altında bir FPS alıyosanız zaten CS2 oynayamazsınız ama sisteminiz iyiyse ve bozulma gibi şeyler yaşadıysanız sıkıntılı. Şöyle diyeyim arkadaş CS:GO'da 300-350 alıyordu CS2 de 150-160 alıyormuş tabii bu artar 200-250'lere çıkar ama CS:GO ile aynı olmaz çünkü bir sürü shader güncellemesi ve efektler var. Biraz daha düzelecektir ama CS:GO kadar olmaz.

CS:GO ile aynı FPS'i CS2 de almak biraz hayal yani CS:GO'da 150 veya onun altında bir FPS alıyosanız zaten CS2 oynayamazsınız ama sisteminiz iyiyse ve bozulma gibi şeyler yaşadıysanız sıkıntılı. Şöyle diyeyim arkadaş CS:GO'da 300-350 alıyordu CS2 de 150-160 alıyormuş tabii bu artar 200-250'lere çıkar ama CS:GO ile aynı olmaz çünkü bir sürü shader güncellemesi ve efektler var. Biraz daha düzelecektir ama CS:GO kadar olmaz.
Hocam ben çöp PCem'de zar zor denedim birkaç ayar yaptım kasmaları azıcıkta olsa düzelttim ama bu sefer de oyun ekranında PCem dondu kaldı bende hemen yeniden başlattım bilgisayarım bozulmasın diye CS:GO'da 60ları 70leri Max 80'leri görürken CS2'de 30-20 arası FPS gördüm görsem gene iyi PCem neredeyse bozulma noktasına geliyordu sizce düzelir mi hocam?

Seçkinim olmasına rağmen ve rankımın açık olmasına rağmen CS2 beta daveti gelmedi oyunda 1500 saatim var 120 saatlik arkadaşıma gelmiş bende hala bir şey yok illaki tamamen çıkmasını mı bekliyeceğim 1 ay falan. Yoksa gelir mi akşama oynamak çok istiyorum.

Oyun beta davetleri gönderiliyor, bir sonraki dalgada size de gelecektir.

Unlost'un bir şey bildiği yok. Herkesin bildiği şeyleri tekrar tekrar anlatıyor. Benim de rankım açık ve bana da gelmedi.

Dostum adam oyun çalışanı değil, oyun çalışanı arkadaşı yok, oyun çalışanlarından gelen bilgi yok. Tahmini bir şekilde söylüyor blog sayfalarında veya oyun içi kodlarını inceleyen insanların paylaştığı şeylerden de kaynak alıyor. Hemen rütben açıldığında gelmez zaten, davetiye beklemelisin düğün gibi.

Zaten gelmesin dün bana geldi oyun 2 FPS ile +300 FPS arasında geziyor ve sürekli olarak donup duruyor. Valve CS2'nin optimizasyon sorununu çözemezse CD Project'in Cyberpunk'da yaptığı gibi kendi ayağına sıkmış olur.

Oyunda yıllarca 128 tickrate istendi ve Valve bunun büyük bir problem olduğun FPS sorunu yaşatacağını belirtti, uzun süre sonra subtick sistemiyle 128 tickrate üstüne geçmiş bir mermi mekaniği getirdi ve grafikleri gerçekçiye yakına kadar çektiler oyun şu an hiç daha beta olduğunu unutarak yorum yapmışsınızdır umarım diğer türlü epey saçmalık. Oyunun beta olduğundan dolayı oyunu CS:GO'dan ayıran sorunları bile listeleyen var aşağıya göz gezdirebilmeniz için listeyi bıraktım.
(İngilizceden çevrilmiştir)
FPS & optimizasyon:
- Düşük FPS ve pixel parçacıkları.
- Su ve nade FPS optimizasyonu.
- Başlatma seçenekleri.

Hareket:
- Hareket yavaş/karmakarışık
- Takım arkadaşı çarpışması lastik bantlamaya / garip gecikmeye neden oluyor.
- Çömelmek sinir bozucu.
- Mermiye karşı bunny iyi hissettirmiyor.
- RAW input.

Atış:
- Recoil/Spray garip hissettiriyor.
- Gecikme tazminatı.

Oynanış:
- 'E' kullanarak silah almak tutarlı hissettirmiyor.
- Cl_righthand & viewmodel_recoil eksik.
- Önemli konsol komutları eksik.
- Net_graph eksik ( CS:GO tarzı)
- Mola oylamasını başlatamama.
- Sol ele alma, kan silme.
- FPS göstergesi.

Oyun beta davetleri gönderiliyor, bir sonraki dalgada size de gelecektir.

Dostum adam oyun çalışanı değil, oyun çalışanı arkadaşı yok, oyun çalışanlarından gelen bilgi yok. Tahmini bir şekilde söylüyor blog sayfalarında veya oyun içi kodlarını inceleyen insanların paylaştığı şeylerden de kaynak alıyor. Hemen rütben açıldığında gelmez zaten, davetiye beklemelisin düğün gibi.

Oyunda yıllarca 128 tickrate istendi ve Valve bunun büyük bir problem olduğun FPS sorunu yaşatacağını belirtti, uzun süre sonra subtick sistemiyle 128 tickrate üstüne geçmiş bir mermi mekaniği getirdi ve grafikleri gerçekçiye yakına kadar çektiler oyun şu an hiç daha beta olduğunu unutarak yorum yapmışsınızdır umarım diğer türlü epey saçmalık. Oyunun beta olduğundan dolayı oyunu CS:GO'dan ayıran sorunları bile listeleyen var aşağıya göz gezdirebilmeniz için listeyi bıraktım.
(İngilizceden çevrilmiştir)
FPS & optimizasyon:
- Düşük FPS ve pixel parçacıkları.
- Su ve nade FPS optimizasyonu.
- Başlatma seçenekleri.

Hareket:
- Hareket yavaş/karmakarışık
- Takım arkadaşı çarpışması lastik bantlamaya / garip gecikmeye neden oluyor.
- Çömelmek sinir bozucu.
- Mermiye karşı bunny iyi hissettirmiyor.
- RAW input.

Atış:
- Recoil/Spray garip hissettiriyor.
- Gecikme tazminatı.

Oynanış:
- 'E' kullanarak silah almak tutarlı hissettirmiyor.
- Cl_righthand & viewmodel_recoil eksik.
- Önemli konsol komutları eksik.
- Net_graph eksik ( CS:GO tarzı)
- Mola oylamasını başlatamama.
- Sol ele alma, kan silme.
- FPS göstergesi.
Hocam atış o bu ıvır zıvırı boş versinler adamakıllı şu ani FPS düşüşünü optimizasyonu takılmalar donmalar laglar kasmaları düzeltsinler yeter gerisini boş versinler diğerleri çözülür gider ama oyunun temeli oynanabilirliği için sen optimizasyona önem vermelisin. Peki ne zaman çözüm için çalışmalara başlayacaklar hocam tarih var mı?

Hocam atış o bu ıvır zıvırı boş versinler adamakıllı şu ani FPS düşüşünü optimizasyonu takılmalar donmalar laglar kasmaları düzeltsinler yeter gerisini boş versinler başka bir şey istemiyorum.
Hocam, bütün forumlarda Valve'ın üzerine gidiliyor, yapmayın. Optimizasyonuna laf edemezsiniz çünkü oyun çıkmadı. He, oyun çıkar FPS'ler yerlerde olur o zaman istediğinizi deyin. Ama daha betada olan bir oyunda FPS'ler düşük, oyun berbat deme hakkınız bence yok.

Hocam, bütün forumlarda Valve'ın üzerine gidiliyor, yapmayın. Optimizasyonuna laf edemezsiniz çünkü oyun çıkmadı. He, oyun çıkar FPS'ler yerlerde olur o zaman istediğinizi deyin. Ama daha betada olan bir oyunda FPS'ler düşük, oyun berbat deme hakkınız bence yok.
Hocam ağır olacak ama mahkemeye vermediklerine, şükretsin Valve. Az kalsın CS2 bilgisayarımı bozacaktı o yüzden bu sinirim yoksa asla tek kelime etmezdim sen testi vurdum duymaz kişilere mi verdin arkadaş bu ne dikkatsızlık hiç bildirmediler mi sana optimizasyonu donmaları takılmaları kasmaları ani FPS düşüklüğünü filan neyse hocam haklısınız biraz ani sinirli yorumlar yapıyorum küsura bakmayın lütfen.

Bana da hak verin hocam küsura bakmayın bilgisayarım bozulacaktı az kalsın CS2 ondan sinirli şekilde davranıyorum özür dilerim.

Geri
Yukarı