CS2 çıkmadan skin almak mantıklı mı?

Skinler hakkında bilgim 0. Hangisini almam lazım?

1683019984217.png

Benim kendi düşüncem skine yatırım yapmaktansa 6 gün sonra gelecek olan major kapsüllerine yatırım yapmaktır. Eğer stickerlar güzel olursa kapsüller artar ve genel olarak her zaman artıyor. 2021 de tanesini 2 TL'ye aldığım Stockholm kapsülleri şu an tanesi 200 TL, 3 TL'ye aldığım Antwerp kapsülleri şu an 15-40 TL, ve almadığım ama artan Rio kapsülleri şu an 15-30 TL. Eğer bu majordaki stickerlar iyi olursa ben 1k+ kapsül alacağım skin almaktansa daha mantıklı geliyor bana. Ytd.

Skinler hakkında bilgim 0. Hangisini almam lazım?

Eki Görüntüle 1763262
Bu attığın silahtan aldım ben bir tane kenarda dursun ne olur ne olmaz diye sen de alabilirsin çok pahalı bir şey değil zaten.
Benim kendi düşüncem skine yatırım yapmaktansa 6 gün sonra gelecek olan major kapsüllerine yatırım yapmaktır. Eğer stickerlar güzel olursa kapsüller artar ve genel olarak her zaman artıyor. 2021 de tanesini 2 TL'ye aldığım Stockholm kapsülleri şu an tanesi 200 TL, 3 TL'ye aldığım Antwerp kapsülleri şu an 15-40 TL, ve almadığım ama artan Rio kapsülleri şu an 15-30 TL. Eğer bu majordaki stickerlar iyi olursa ben 1k+ kapsül alacağım skin almaktansa daha mantıklı geliyor bana. Ytd.
Kapsül alırken major sonrasını beklemek daha mantıklı %75 indirim geliyor major bittikten sonra tüm kapsüllere. Şahsen ben kapsüller geldiğinde 1 ya da 2 tane açıcam güzel sticker çıkarsa diye majordan sonra da alabildiğim kadar kapsül alıcam.

Bu attığın silahtan aldım ben bir tane kenarda dursun ne olur ne olmaz diye sen de alabilirsin çok pahalı bir şey değil zaten.

Kapsül alırken major sonrasını beklemek daha mantıklı %75 indirim geliyor major bittikten sonra tüm kapsüllere. Şahsen ben kapsüller geldiğinde 1 ya da 2 tane açacağım güzel sticker çıkarsa diye majordan sonra da alabildiğim kadar kapsül alacağım.

Tabii ki major gelir gelmez 17 TL'den alınmaz major sonu %75 indirim geldiğinde alınır. YTD.

Bahsettiğiniz kapsül veya major ne bilmiyorum biraz açar mısınız? Set gibi bir şey mi?

Bir sürü var hangisini alayım?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bahsettiğiniz kapsül veya major ne bilmiyorum biraz açar mısınız? Set gibi bir şey mi?

Bir sürü var hangisini alayım?
https://www.youtube.com/@leviagamer/videos bu kanalı takip etmeni tavsiye ederim. Ben az aşınmış aldım sen de fabrikadan yeni çıkmış ya da az aşınmış alabilirsin. Yatırım tavsiyesi değildir bu arada ben sadece aldığımı belirttim alıp almamak senin kararın.

https://www.youtube.com/@leviagamer/videos bu kanalı takip etmeni tavsiye ederim. Ben az aşınmış aldım sen de fabrikadan yeni çıkmış ya da az aşınmış alabilirsin. Yatırım tavsiyesi değildir bu arada ben sadece aldığımı belirttim alıp almamak senin kararın.
Turunca çerçeveliler daha pahalı sanırım yanında çıkartma veriyor. Normal mi almalıyım turuncu çerçeveli mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı