CS2 FPS düşük

HyperGF

Hectopat
Daha fazla  
CS2'de 140-150 FPS arası alıyorum. GPU kullanımı 60% CPU kullanımı da en fazla 50% oluyor ama FPS düşmesi vs. yaşıyorum. Çözümünü bilen veya ayar önerisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok. Oyun betada. Biraz sabır gerekli sadece. :D Ben de 800 FPS alırken 100-110 FPS civarına düştüm. İlla ki düzelir ilerde.

Bende de aynı şekilde CSGO'da min 300 ortalama 400 FPS alıyordum CS2 geçince en düşük ayarlarda ortalama 120 FPS'lerde.
Özellikle bazı alanlarda ve smoke atıldığında FPS düşüyor. Betada olmasından dolayıdır diye düşünüyorum. Optimizasyon bir tık kötü gibi.

Şimdilik en düşük ayarlarda oynayıp gereksiz uygulamaları vs, kapatmaktan başka çare yok gibi duruyor. CS2 geri bildirimi için mail atabilirsiniz tabi.

Sanki optimizasyonluk bi sıkıntı yok da FPS sınırlandırılmış gibi çünkü kullanım 60%'ı geçmiyor

Oyunun optimizasyonu çok kötü ama düzeltirler herhalde zamanla.
Yok. Oyun betada. Biraz sabır gerekli sadece. :D Ben de 800 FPS alırken 100-110 FPS civarına düştüm. İlla ki düzelir ilerde.
Oyun beklediğimden iyi optimizasyonlu çıktı. Valve bazı konularda iyi olmasa da optimizasyon konusunda sanırım gerçekten iyi. Normalde 300 FPS alıyordum CS2 ile birlikte 230-280 arası alıyorum.

Oyun beklediğimden iyi optimizasyonlu çıktı. Valve bazı konularda iyi olmasa da optimizasyon konusunda sanırım gerçekten iyi. Normalde 300 FPS alıyordum CS2 ile birlikte 230-280 arası alıyorum.
Valla ben anlamadım. Denemek için 4K denedim CS vs CS2'yi. Arada böyle bir fark var işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı