CS2 gece 3'te çıkıyor mu?

Azizhan Yazar

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Prime H610M-R D4
Intel Core i5 12400F 4.40GHz 18MB Önbellek 6 Çekirdek 12 Threads
Asus GeForce Dual RTX 3060 V2 OC 12GB
XPG Gammix D35 8GB 3200MHz CL16 (8x2)
ADATA Legend 750 500GB M.2 SSD
Samsung Spinpoint M8 ST1000LM024 2.5" 1 TB SATA HDD
Asus TUF Gaming GT301
Asus TUF Gaming 650B 650W 80+ Bronz
Casper Excalibur M.E238FHD-G 23.8" 200Hz 1ms
Arkadaşlar bugün Twitch'te bir şey gördüm. Gerçek mi bilemedim. CS2 gece 3'te çıkıyormuş. Doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun net bir cevabı yok. Büyük data hırsızları bile 14 Haziran dedi tutmadı. O yüzden verilen hiçbir tarih doğru değildir.

"Cem Uzan'a hapis şoku!"

Bu cümlenin anlamı 10 yıldır haber sitelerinde yayınlanıyor ancak adamın tutuklandığı falan yok. Bu oyun da sözde 14 Haziran'dan beri çıkacak diyorlar :D

Son düzenleme:
Şu an belirlenmiş bir tarih yok ama bence ağustosun ortalarına kadar CS2 beklemeyin.

Oyunda hala çok fazla bug var ve daha tüm mapler betada test bile edilme yakın zamanda olması muhtemel görünmüyor. Özellikle de CS2 çıktığında CS:GO'nun tamamen kaldırılacağını düşünrüsek iyice düşük bir ihtimal.

Çoğunluk 14 Haziran diyordu ancak olmadı. Bana göre Temmuz içerisinde gelecek gibi sanki Temmuz sonuna kalmadan. 21 Ağustos diyenler neyin kafasını yaşıyor, diye düşünmedim değil. Oyunun yazın çıkması işlerine gelecektir oyuncu sayısı açısından. 21 Ağustos çok geç be ne hype kalır ne yaz kalır.

Çoğunluk 14 Haziran diyordu ancak olmadı. Bana göre temmuz içerisinde gelecek gibi sanki temmuz sonuna kalmadan. 21 Ağustos diyenler neyin kafasını yaşıyor, diye düşünmedim değil. Oyunun yazın çıkması işlerine gelecektir oyuncu sayısı açısından. 21 Ağustos çok geç be ne hype kalır ne yaz kalır.

10.yılına özel CS:GO 21 Ağustos'ta çıkmıştı çoğu kaynak öyle diyor. Nedeni betada hala çok fazla eksik var bayağı bir map yok bende 15 Temmuz'da çıkmasını istiyorum fakat zor gibi duruyor.

"Cem Uzan'a hapis şoku!"

Bu cümlenin anlamı 10 yıldır haber sitelerinde yayınlanıyor ancak adamın tutuklandığı falan yok. Bu oyun da sözde 14 Haziran'dan beri çıkacak diyorlar :D

Cem uzan a hapis vermek için bu ülkenin yarısını hapse tıkmaları lazım, zira adamın çeaş-kepezine devlet gücüyle zorla el koydular. Bankasını batırıp bankadaki insanların parasını ödeyeceğiz bahanesiyle (ki ödemediler) tüm mal varlığına el koydular. İnsan zihni çok komplex bir yapıya sahip o yüzden haklıyı-haksızı, suçluyu-suçsuzu ayırmak ciddi bilgi ve kapasite gerektirir tabii en önemlisi tamamen objektif olacaksın ve daha önemlisi çıkar yüzünden zihniyet bozukluğu yaşamamalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı