CS2 hileleri neden hala çözüme kavuşmadı?

Nokhci

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
2.Bilgisayar:
İşlemci Türü:Intel(R) Core(TM) i5-6300U CPU @ 2.40GHz 2.50 GHz
Takılı RAM:8,00 GB (kullanılabilir: 7,88 GB)
Sistem türü:64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci
Meslek
Öğrenci
Oyundaki hilelerden bıktım artık. Bu sorun yıllarca devam ediyor. Hala çözüme kavuşmadı. Sırf bu hileciler yüzünden laptopun ekranını bile kırmıştım. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Ben yazın CS: Source almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyundaki hilelerden bıktım artık. Bu sorun yıllarca devam ediyor. Hala çözüme kavuşmadı. Sırf bu hileciler yüzünden laptopun ekranını bile kırmıştım. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Ben yazın CS: Source almayı düşünüyorum.
Çözüm olmamasının tek sebebi Valve'in pazar payını halen aktif şekilde koruması ve skinlerin dünya çapında al-satının olmasının kazandırması.
Koskoca şirket bir tane AC yapmış olsa şu ana kadar kazandıklarının 4-5 mislini kazanacaklardı ama halen sonuç 0.
Ayrıca hile kullanan arkadaşların zihinsel anlamda geri olduğunu düşünüyorum. İnsan bir online oyunda neden hile açar? Yeteneğin yoksa gelişmeye çalışır gelişirsin.
MMORPG de değil ki hile açıp çatır çatır gelişesin.

Hayatında hiç CS oynamamış birisi olarak yorum yapacağım, daha doğrusu bu düşüncem Online oyunların geneli için geçerli olacak. Adam hileyi açıp oyuna giriyor zaten rank kasmakla eğlenmekle alakası yok, sadece karşısında ki insanların o çırpınışlarını seyretmek hoşuna gidiyor. Benim bu güne kadar oynadığım oyunların çoğunda hile için 6 ay 12 ay ban atıyorlardı. Anakarta ban atmak gibi bir olay varmış sanırım Valorant'ta karşılaşılıyordu. Bu tarz ağır yaptırımlar olmadığı sürece hile zor biter oyun dünyası için. Bitmese bile azaltabilir. (CS'de böyle bir sistem var mı bilmiyorum)

Bende hile kullanan insanları sevmem ama karşışı açıyorsa bizim takımdakı adam açarsa hak veririm ben.

Hile sorunu her zaman vardı hiç çözülmedi zaten.

Geri
Yukarı