CS2 konsol ayarı düzeltilmiyor

Zenxx

Centipat
Daha fazla  
Konsolu açmak için yanlışlıkla mouse 1 tuşuna atadım geri de düzeltemiyorum ayarları. Dışarıdan sıfırlama şansım var mı?

Oyunun dosya konumuna girin CFG dosyası içeriğini değiştirin CFG dosyasını kaydedin.
bind "TUŞ İSMİ" "toggleconsole"

Consol'u açtıktan sonra bind o "toggleconsole" yazınız, daha sonra konsolu istediğiniz tuşa atayın.

Hepinize teşekkür ederim.

Ama hala mouse 1 de kaldı yine bir işlem yapamıyorum sildim yükledim yine olmuyor.

Ama hala mouse 1 de kaldı yine bir işlem yapamıyorum sildim yükledim yine olmuyor.
Steamin kurulu olduğu yer -> Steamapps -> Common -> Counter-Strike Global Offensive -> CSGO -> CFG -> Default.cfg(Ya da senin CFG dosyan) sağ tık birlikte aç dedikten sonra var ise Notepadd ile yoksa da Not Defteri ile açarak CTRL+F kombinasyonunu kullan ve toggleconsole yazısını arat, yanında bulunan bind yazısından sonra gelen "" çift tırnağın arasını istediğin tuş ile büyük harfle yazarak doldur. Olmama ihtimali yok.

Kanka aynı sorunu bende yaşadım ve tam şuan çözdüm. Mouse 1 ile konsolu açtıktan sonra unbindall yazacaksın ama klavyenden i tuşuna basmaman gerekiyor, ı tuşuna basarsan oyun onu i tuşu olarak algılayacaktır. Bende şahsen böyle oldu ve düzeldi.

baslatma seceneklerine yaziyorum -console ama oyunda acilmiyor bendede boyle kaldi yardim

konsolu acamiyorum

Arkadaşlar şöyle bi sorunum var benim konsol ilk başta açılmıyordu oyuna ilk girdiğimde sonra ingilizce yaptım klavyeyi açıldı konsol, sonra 4:3 e aldım yukarı bi yere kaydırdım yanlışlıkla hızlıca ekrandan kayboldu " konsol tuşuna bastığımda mouse imleçi gözüküyordu fakat konsol gözükmüyordu. Bende 1920x1080 yaptım düzeltmek için bastım tuşa yine gözükmüyordu sonra tuşun atamasını değiştireyim derken mouse1 konsol tuşu oldu daha da değiştiremiyorum. Başlatma seçeneklerine -console yazsam dahi gözükmüyor kayboldu çok sinir oldum. Bi önerisi olan var mı lütfen

1693610111405.png

hangisi benim cfg bilmiyorum ki ve nasıl düzelticem anlamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı