CS2 mikrofon tuşuna basıldığında ping 325 oluyor

Burkil06

Picopat
Daha fazla  
Mikrofon tuşum mouse4 tuşu. 8 GB RAM'im acaba ondan mi dedim ama tuşu sadece basarken oluyor basılı tutarken de olmuyor.

Bende de mikrofon tuşuna basınca ping sorunu oluyordu. Oyunu açtıktan sonra ayarlar'a tıklayıp oyun yazan kısma tıkla. ''Paket kaybını düzeltmek için ara belleğe alma'' diye bir ayar var, onu ''2 paket'' olarak ayarlamanı öneririm. Bu ayar seçeneği CS2'ye yeni geldi sayılır. Yaşadığın bu sorunun adı bufferbloat sanırım. Yanlışım varsa düzeltiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bende de mikrofon tuşuna basınca ping sorunu oluyordu. Oyunu açtıktan sonra Ayarlar'a tıklayıp oyun yazan kısma tıkla. "Paket kaybını düzeltmek için ara belleğe alma" diye bir ayar var, onu "2 paket" olarak ayarlamanı öneririm. Bu ayar seçeneği CS2'ye yeni geldi sayılır. Yaşadığın bu sorunun adı bufferbloat sanırım. Yanlışım varsa düzeltiniz.

Bunu yapmam herhangi sorun yaratır mı? Ve ne yapar?

Bu konuda bilgim yok. Modem sana değil ve internet servis sağlayıcına aitse bu ayarları yapman sorun çıkarır mı bilmiyorum. Oyun ayarları içinden paket kaybını düzeltmek için ara belleğe alma ayarını 2 paket olarak ayarlayıp denedin mi?

Denedim bu sefer oyunda kasıyor ayrıca geçmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı