CS2 nereden alınmalı?

jestere1231231

Kilopat
Merhaba, CS 2 almak istiyorum fakat fiyatı 400 TL ve zamanında 12.5 TL olan bir oyuna 400 TL vermek insanın içine koyuyor😂. Önerebileceğiniz ikinci el site falan var mı? İtemsatış'dan falan baktım ama hesabı isterse ilk sahibi geri alabilirmiş o yüzden korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, CS 2 almak istiyorum fakat fiyatı 400 TL ve zamanında 12.5 TL olan bir oyuna 400 TL vermek insanın içine koyuyor😂. Önerebileceğiniz ikinci el site falan var mı? İtemsatış'dan falan baktım ama hesabı isterse ilk sahibi geri alabilirmiş o yüzden korkuyorum.

Tavsiyem Steam'den kendi sayfasından almak. Çünkü hesabı satmadan önceki kişi hile açacak sonra hesabı satılığa koyacak hesap Overwatch veya VAC ban yiyecek. Benim kişisel düşüncem bu yönde.

Hocam Nays ile alırsınız Max yapacak bir şey yok 12'den alsaydınız. Ya da hesabı kasıp seçkin yapsaydınız. Bu saatten sonra ucuz aramak saçma.

Riske gerek yok bence farklı oyunlar alan biriyseniz düşün kasalardan parası çıkıyor diyeceğim ama artık düşen kasalardan da oyun alınır mı bilemem dolara geçeceği için.

İtemsatış'tan kim neyine güvenerek alıyor hocam? İtemsatışa attığınız tek mail'e bakar. Resmi itemsatış mesajı:
  • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.

İtemsatış'tan kim neyine güvenerek alıyor hocam? İtemsatışa attığınız tek Mail'e bakar. Resmi İtemsatış mesajı:
  • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.

Hiçbir şey olmaz hocam istediği kadar savcılığa versinler Steam veya LoL tarzı oyunlarda hesap satın alımı yasak olan bir şey. Adamlar hesabı aldığında savcılığa verseniz dahi hiçbir şey olmayacak.

Yapacak bir şeyin yok. 12.5 TL iken dolar kaç tl idi, şuan dolar kaç tl? Ucuz bir yer bulamazsın. Steam'den al direkt.

Bence CS 2 seçkin daha fazla zamlanmalı. Hileciler bir hesabı banlatıp diğerine geçerken daha çok para ödemeliler. Daha iyi bir oyun deneyimi için seçkin ile oynamanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı