CS2 PGL Major Copenhagen 2024 Pick Em'leri

NaVi sürpriz yapar mı hocam? Eğer bir değişiklik olmazsa ben de bu şekilde düşünüyorum. En istikrarlı takımlar MOUZ ile Spirit. Ayrıca Spirit çok acımasız görünüyor.

EF'yi biraz zorlayarak eleneceklerini düşünüyorum ama belli olmaz tabii ki, hepsi son aşamada ve ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır.

Bir kaç YouTuber NaVi'yi koymuş emin olamadım.
NaVi'nin harita havuzu EF için biraz ters, ondan dolayı olabilir.

Biz Insta Ancient ban onlar da Insta Vertigo ban atacak. Bu durumda mapler muhtemelen Mirage, Anubis ve Nuke olur gibime geliyor. Bu saatten sonra kolay maç yok takım her şeyini ortaya koymalı, ilk defa seyirci önüne çıkılacak.

NaVi'nin harita havuzu EF için biraz ters, ondan dolayı olabilir.

Biz Insta Ancient ban onlar da Insta Vertigo ban atacak. Bu durumda mapler muhtemelen Mirage, Anubis ve Nuke olur gibime geliyor. Bu saatten sonra kolay maç yok takım her şeyini ortaya koymalı, ilk defa seyirci önüne çıkılacak.
Ben NaVi'yi seçtim. Zaten 2 tane bilsek yetiyor, gerisi kolay.

O atmosferi yaşamak isterdim. Çok heyecanlı olurdu.

Navi'nin harita havuzu ef için biraz ters, ondan dolayı olabilir.

Biz Instagram ancient ban onlar da Instagram vertigo ban atacak. Bu durumda mapler muhtemelen Mirage, anubis ve nuke olur gibime geliyor. Bu saatten sonra kolay maç yok takım her şeyini ortaya koymalı, ilk defa seyirci önüne çıkılacak.

Vertigoyu banladıkları an biz Inferno pickleriz. Onlar Mirage pickler. Decider Nuke ya da Anubis

Geri
Yukarı