Çözüldü CS2, R3 1200F RX 560 sistemde donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

FlexinVL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, oyunun herhangi bir roundu fark etmiyor bazen 1. maç yapmıyor bazen 1. maçta 5. 6. round da aniden donuyor ve Alt Tab'a gidemiyorum sadece Görev Yöneticisi açılıyor ama gözükmüyor rastgele delete tuşuna basarak 5 saat CS2 kapatmaya çalışıyorum. Bıkarsam bilgisayarı resetleyip geri açıyorum ekran kartım güncel BIOS güncel sürücülerim güncel oyunun dosyalarını doğruladım ama nafile. Bazı arkadaşlar -Vulkan tarzı başlangıç kodlarını söyleyecekler ama hepsini denedim ama nafile maalesef yaşayan ve çözen birisi varsa söylerse çok minnettar kalırım.

Sistem özellikleri

İşletim sistemi ×
Windows 10.
Ekran kartı × Sapphire Pulse Radeon RX 560 (OC) 4gd5 (4 GB)
İşlemci × AMD Ryzen 3 1200 AF 12nm 3.4GHz Turbo.
Anakart × ASRock A320M-HDV r4.0 am4.
Bellek (RAM) × Neo Forza 16 GB (2x8) 3200 MHz DDR4 CL16.
Depolama × Kioxia Exceria 500GB NVMe gen3 M.2 SSD + SanDisk Plus 240GB SSD + 120GB SSD.
Kasa × Dark Raider 3x12cm RGB fanlı, tempered glass cam panel.
Güç kaynağı × Aerocool VX Plus 400W Power Supply.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim sipariş verip alabileceğim güvenli bir yer biliyor musunuz tray olarak alacağım.
R3 3300X alabilirsiniz. Testlerine baktım daha yüksek FPS veriyor. Uyguna 2.el bakabilirsiniz. R5 3600-2600 R3 3300X.

Son bir soru daha soracağım ikinci el aldım diyelim işlemciyi yapmam gereken testler nedir acaba yazabilir misiniz?
Prime95 çekirdek testi yapabilirsiniz. Full yüke sokacaksınız.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı