CS2 sitelerinde oynamak mantıklı mı?

VahitGuetta

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi Sosyaller, CS2 de normalde kasa alıyorum fakat siteler olduğu aklıma geldi depozitsiz ya da 1, 2dolar depozitli siteler var mıdır hala tabii bedavadan her şeyi yapacağım için uğraşmam da gerekebilir. Sizce oynamaya değer mi hala?

İyi sosyaller, CS2 de normalde kasa alıyorum fakat siteler olduğu aklıma geldi depozitsiz ya da 1, 2dolar depozitli siteler var mıdır hala tabii bedavadan her şeyi yapacağım için uğraşmam da gerekebilir. Sizce oynamaya değer mi hala?

Değmez bir süre sonra bağımlılık yapıyor, 2022'de 5000 TL'lik envanterimi kaybettim. Elinde olanı da kaybetmek istemiyorsan uzak dur. Kumarın ayrımı olmaz. Bu da bir kumar.

Olabilir ama ya bir şey çıkarsa.
Çıktıktan sonra ne yapacaksın? Hadi bıçak çıktı diyelim. Aldın ve bir daha oynamayacağım dedin. Emin ol aradan bir süre geçtikten sonra tekrar o siteye gireceksin. Yaşandığı için söylüyorum dostum. Kumar bu sonuçta, ne kadar ben nerede duracağımı biliyorum desende boş. Bir yerden sonra beynin değil hırsın ve açgözlülüğün dahil oluyor oyuna.

Çıktıktan sonra ne yapacaksın? Hadi bıçak çıktı diyelim. Aldın ve bir daha oynamayacağım dedin. Emin ol aradan bir süre geçtikten sonra tekrar o siteye gireceksin. Yaşandığı için söylüyorum dostum. Kumar bu sonuçta, ne kadar ben nerede duracağımı biliyorum desende boş. Bir yerden sonra beynin değil hırsın ve açgözlülüğün dahil oluyor oyuna.

Doğurudur hocam :D napam işte akla giriyor şeytan.

Siz hala oynuyor musunuz CS.

Bu tür siteler matematiksel olarak da zarardır. Ortalamanın üstünde bir şansa da sahip olsan belli bir yerden sonra zarar yapman kaçınılmaz. Matematik yalan söylemez :)

İlle de oynamak istiyorsan; her hafta ödül olarak kazandığın kasaları satabilir, yerine anahtar satın alarak yine oyun içinden çıkan kasayı açabilirsiniz. Yahut kasaları siteye satarak kendinize bakiye de yükleyebilirsiniz. Ama dediğim gibi zarar yapacaksınızdır. Tavsiyem oyun almanız.

Doğurudur hocam :D napam işte akla giriyor şeytan.

Hocam 25 centle bıçak eldiven alabilecek seviyeye geldim arkadaşla ama açgözlülüğümden 10 saniyede dibi gördüm. Alnımdan vurulmuşa döndüm gecenin bir yarısı ama elden bir şey gelmiyor işte. Ben de yaptığım doğru bir şey değildi deyip anılarımda bir yere gömdüm bu olayı. Bir daha da oynamadım. Sonrası zaten oyunu bıraktım :)

Oynayan olsaydı eklemek isterdim :D bende aslında yeni env yaptım da site aklıma geldi de herhalde günlük ücretsiz için bile girmeye değmezmiş. O yüzden Premier de elo kasmaya devam edeceğim herhalde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
işin sonu buraya çıkıyor.

Oynayan olsaydı eklemek isterdim :D bende aslında yeni env yaptım da site aklıma geldi de herhalde günlük ücretsiz için bile girmeye değmezmiş. O yüzden Premier de elo kasmaya devam edeceğim herhalde.

Oynayacaksan FACEIT premium alıp oradan oynadıkça skin falan alabilirsin. En son mm rezaletti şu an daha beterdir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı