CS2 spray mekaniği değişti mi?

VendettaZxZ

Centipat
Merhaba dün gelen güncellemeden sonra çok beklediğim spray mekaniğinin CS:GO'daki gibi olmasını istiyordum ve ilk işim güncelleme notlarına bakmak oldu. fakat güncelleme notlarında buna ait bir şey göremedim sonra CS2'e girdim ve CS:GO'da kullandığım gibi mermi izlerini kapattım. Fakat sprayimde bir gariplik hissediyorum. Sanki CS:GO'daki spray gibi spray atıyorum. Dün'ki gelen güncellemede spray mekaniği geliştirildi mi?

Merhaba dün gelen güncellemeden sonra çok beklediğim spray mekaniğinin CS:GO'daki gibi olmasını istiyordum ve ilk işim güncelleme notlarına bakmak oldu. Fakat güncelleme notlarında buna ait bir şey göremedim sonra CS2'e girdim ve CS:GO'da kullandığım gibi mermi izlerini kapattım. Fakat sprayimde bir gariplik hissediyorum. Sanki CS:GO'daki spray gibi spray atıyorum. Dün'ki gelen güncellemede spray mekaniği geliştirildi mi?

Adsız.png

Değişmedi fakat aralığı arttı (yeni olan bir şey değil) yani sprayde ki mermi aralığı arttığından vurman zor olmuş olabilir mermiler arasında ki mesafe arttı onu da düzeltirler. Örnek vermem gerekirse.

Geri
Yukarı