CS2 "Unable to load module 'engine2'" hatası

oglcn

Hectopat
Daha fazla  
Bugün CS2 güncellemesi geldi ve Prime hesabım ve rankım olduğu için güncelleme bana da geldi. CS2'yi yükledim fakat böyle bir hata alıyorum oyun dosyalarını doğrulamadım fakat yine aynı hatayı aldım, yardım edebilir misiniz

ff.png

Dosyaları doğrula, yoğunluk var hatalı dosya inmiş olabilir.
Dosyaları sabah doğruladım, biraz araştırdım genellikle işlemci ile alakalı yazmışlar Athlon vb. bilmiyorum yoğunluktan da olabilir cs2 dosyalarına baktığımda engine2 dosyası vardı fakat çalışmıyor

Şu an ben de aynı hatayı alıyorum umarım bir çözümü çıkar.
umarım hocam

Bende de ayni hata var özellikle dosyaları doğruladım.Intel Pentium E5400 GT9600 6 GB RAM modlu Windows 10 büyük ihtimal eski sistemlerde oluyor umarim fixlerler yoksa Prime boşa gidecek.

Son düzenleme:
Bende de ayni hata var özellikle dosyaları doğruladım.Intel Pentium E5400 GT9600 6 GB RAM modlu Windows 10 büyük ihtimal eski sistemlerde oluyor umarim fixlerler yoksa Prime boşa gidecek.
Fixleniceğini düşünüyorum bu direkt galiba yazılımsal bişey tam bilmiyorum fakat bir kaç güncelleme sonra düzelebilir oyun hala tam olarak official yayınlanmadı

İşlemcinizde SSE4.1 desteği yoksa bu hatayı alırsınız. SSE4.1 CS2 oynamak için gerekli.

Bende de ayni hata var özellikle dosyaları doğruladım. Intel Pentium E5400 GT9600 6 GB RAM modlu Windows 10 büyük ihtimal eski sistemlerde oluyor umarim fixlerler yoksa Prime boşa gidecek.

Sizin işlemciniz SSE4.1 desteklemediği için bu işlemciyle hiçbir zaman CS2 oynayamayacaksınız.

İşlemcinizde SSE4.1 desteği yoksa bu hatayı alırsınız. SSE4.1 CS2 oynamak için gerekli.

Sizin işlemciniz SSE4.1 desteklemediği için bu işlemciyle hiçbir zaman CS2 oynayamayacaksınız.

Çoktan emektar olmuştu 30 FPS oynatsa yeter diyordum kötü oldu. LGA 775 SSE4.1 destekleyen ucuz yollu bir şeyler bakayım yeni sisteme para yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı