CS2'de 3 bin TL'lik bıçak almak vs yaz indirimlerinden oyun almak

Aldıktan sonra nerede satacağım diyorsan ben waxxper üzerinden satıp trc20 olarak BtcTurk üzerine çekip oradanda kendi bankama aktardım.

Dosya Ekleri

• 1714654267352.png
    1714654267352.png
    35,8 KB · Görüntüleme: 25
Bu karşılaştırılacak bir şey değil. Ben 12 senedir online oynayan biri olarak, hikayeli oyunlardna çabuk sıkılan biri olarak, 2-3 tane 7-8 saatlik, beni alıp götüren oyunlar hariç, RDR2, GoW gibi oyunların atmosferine hayrak kalan biri olarak, onları bile 3-4 saatin üstünde oynamamış biri olarak, oyun kovalamıyorum. Eğer bilgisayardaki çoğu vaktiniz, CS oynamakla geçiyorsa ve bundan keyif alıyorsanız, oyunda beğendiğiniz skini alın, bunun + yanı karla ya da çok az zararla bile satma şansın olması ve sürekli değiştirebilecek bütçeyi yaratabiliyor olman.
Yani sözün özü eğer, sürekli CS oynuyorsan bıçak, hikayeli oyun da severim dersen oyun.

Ne kadar kâr etmistin çok kârin varsa başla bu işe zengin ol :D

Dostum şans işi olduğunu sende biliyorsun. Benim demek istediğim 3000TL'ye değerli bir şey çıkarma olasılığı yüksek fakat 1 aydır güsul almıyorsa işin rengi değişir.

Hali hazırda oynamak istediğiniz veya sahip olmak istediğiniz bir oyun yoksa bıçak ya da herhangi bir skin alınabilir. Major turnuvası sonrası skin fiyatları biraz yükseldi. Normalde bu dönemde alım yapılması taraftarı değilim ama paranın TL olarak durmasındansa skin alınabilir. Skinin fiyatı değişebilir ama azından dolar bazında olduğu için TL kadar değer kaybetme riski olmaz.

Geri
Yukarı