CS2'de bıçak nerede alınır?

ByNoGame bazen kendi bıçak, skin, vs. satabiliyor denk gelirse oradan da alabilirsiniz buff fiyatına satıyorlar bazen de kullanıcılar uygun fiyata satabiliyor takip etmek lazım yoksa buff bakiye yüklemek falan baya uğraştırır.
Uğraştırmaz. Özellikle de bakiye satan güvenilir insanlardan alırsanız asla uğraştırmaz.

Hiç bilmeyen biri için uğraştırabilir birinden yardım alması gerekebilir ByNoGame'de de nadiren de olsa bufftan daha ucuza bile itemlerin satıldığı oluyor sadece takip etmek gerekiyor.
Mesajınızı okurken BNG komisyon aldı cebimden. Hiç bilmeyen birisi için Rehber: BUFF163 Kullanımı diye bir rehber açılmış.
Ayrıca birazcık trading yapan kişilerin (Egecan Kırtaş/Leviacaster/CS Kaplanı Renat/Yağız Dinçel/Elseen ve daha nice hocam) discord sunucularına gidip takas kısmındaki çok fazla referansa sahip herhangi bir hocamdan alım yapabilir.
He hiç güvenemedi mi sunucu sahibine aracı payını ödeyip o şekilde alım yapabilir.
Alternatif çok.

Yani şimdi Steam topluluk pazarından almamalı mıyım doğru mu anladım? Bir de nasıl 1000 TL'den başlıyor eğer öyleyse hemen şimdi alırım. Çünkü Steam'de en ucuz 2800 - 3000 TL arası.

Kesinlikle buff163.

Benim gönlüm de kelebekten yana AWPden sonra çekince güzel duruyor ama 260 dolardan başlıyor yani 6000 TL'nin üzerinde. Bu miktar bana fazla. Verebileceğim en Max 1.5 - 2K arası. o fiyata da güzel bıçak yok arada kaldım.

Mesajınızı okurken BNG komisyon aldı cebimden. Hiç bilmeyen birisi için Rehber: BUFF163 Kullanımı diye bir rehber açılmış.
Ayrıca birazcık trading yapan kişilerin (Egecan Kırtaş/Leviacaster/CS Kaplanı Renat/Yağız Dinçel/Elseen ve daha nice hocam) discord sunucularına gidip takas kısmındaki çok fazla referansa sahip herhangi bir hocamdan alım yapabilir.
He hiç güvenemedi mi sunucu sahibine aracı payını ödeyip o şekilde alım yapabilir.
Alternatif çok.
Hocam bilmediğim için soruyorum. Hani Steam kendi sitesi üzerinde pazarda komisyon alıyor ya galiba, pazarda satıcılar veriyor sanırım komisyonu. Peki Steam bu kendi dışındaki pazarlardan galiba bir şey alamıyor değil mi? Alamıyorsa eğer neden izin veriyor diğer sitelere?

Bir de galiba bu API key denilen şeyden dolayı kaç kişi forumda Steam bölümünde envanterimi çaldırdım konuları açmış, bunlara ne diyosun?

Alternatif çok.
Bende biliyorum ByNoGame'in ne kadar komisyon aldığını falan ama gerçekten bazen çok ucuza itemlerin satıldığı oluyor ben kendim 1000TL'ye yakın kâr yapmıştım bundan 7-8 ay önce bazı acelesi olan satıcılar buff fiyatının 100-200tl altına koyabiliyor sizin vereceğiniz komisyon en fazla 20-30tl nerden baksanız 170tl artıda oluyorsunuz tabii denk gelmesi gerekiyor ve büyük şans gerektiriyor, sonuç olarak bende size katılıyorum zaten buff163'ten alması her türlü daha iyi olacaktır ben sadece alternatif bir seçenek sunmak istedim belki uğraşmak istemez diye.

Hocam bilmediğim için soruyorum. Hani Steam kendi sitesi üzerinde pazarda komisyon alıyor ya galiba, pazarda satıcılar veriyor sanırım komisyonu. Peki Steam bu kendi dışındaki pazarlardan galiba bir şey alamıyor değil mi? Alamıyorsa eğer neden izin veriyor diğer sitelere?

Bir de galiba bu API key denilen şeyden dolayı kaç kişi forumda Steam bölümünde envanterimi çaldırdım konuları açmış, bunlara ne diyosun?
Çünkü pazar hacmi açısından neredeyse steamle eşdeğer olan bir pazar hacmine sahip bu siteler.
Ayrıca birçok ülkede legal olarak kabul edildikleri için de steam izin veriyor.
API Key'i gidip xxx.net sitesine verirse tabii ki de dolandırılırsın. API Key'i düzgün sitelerde vermeniz gerek.
Ayrıca tek bir sitede kullanın. Başka sitede de kullanmayın.

Yani şimdi Steam topluluk pazarından almamalı mıyım doğru mu anladım? Bir de nasıl 1000 TL'den başlıyor eğer öyleyse hemen şimdi alırım. Çünkü Steam'de en ucuz 2800 - 3000 TL arası.

Benim gönlüm de kelebekten yana AWPden sonra çekince güzel duruyor ama 260 dolardan başlıyor yani 6000 TL'nin üzerinde. Bu miktar bana fazla. Verebileceğim en Max 1.5 - 2K arası. o fiyata da güzel bıçak yok arada kaldım.
Kesinlikle bir bıçağım olsun diyorsanız yukarıda ki rehber yardımı ile buff163 üzerinden hoşunuza giden bir bıçağı satın alın ileride yine aynı şekilde buff163 üzerinden bıçağınızı satar üzerine belli bir bütçe daha koyar daha iyisini alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı