CS2'de çok şikayet almak güven faktörünü düşürür mü?

Galaxy2

Attopat
Seçkinim var ama sadece Dust 2 oynuyorum. Gümüş rankının en üstünün bir altındayım. Oynayışım gümüşe göre çok daha iyi olduğu için hile diye şikayet edenler oluyor. Tek başıma rastgele maçlara girdiğim için rank atlaması da zor, bazen çok kötü takımlara düşüyorum o yüzden istediğim ranklara çıkamadım şimdilik.

Basit eğlence oynamayı da seviyorum ve orada da 1. olunca hile diye şikayet edenler olabiliyor. Bu durum benim profilimi olumsuz etkiler mi acaba? Bu şekilde tek başıma oynamaya devam edeceğim eğlencesine oynuyorum, skinler falan aldım ve oyunda acemiler yüzünden hesaba bir sorun olur mu diye sormak istedim. Bilgisayarımda VAC'ın olumsuz algılayacağı program da yok, VAC haksız ban atmaz diye umuyorum.

Hile kullanmıyorsan vac yemezsin. Raporlar çok aşırı yersen güven faktörünü etkiler.
Bu kötüymüş hocam o zaman güven faktörü çok düşerse skinleri ByNoGame de satıp oyunu bırakırım belki. Hele bazıları 10, 20 defa raporluyor bunlar en acemileri.
Demek acemiler bu şekilde istedikleri oyuncunun hesabını, o oyuncuda değerli skinler varsa bile hesabı bozabiliyorlar.

Güven faktörünü yüksektmek için övgü satılıyor ama komik duruyor 300 civarı olması. Bir de övgü alınınca bir de VAC hile diye algılarsa hiç gerek yok.

Çok fazla rapor, şu anlık sana sadece grieffing ban yedirebilir. Onun dışında hiçbir şey olmaz. Oyunda şu an güven faktörü sistemi neredeyse çalışmıyor. Ucuz hileler bile spin açıp 20 madalya bıçaklı adamın karşısına 2 dolarlık hesap kullanarak gelebiliyor. VAC nerdeyse yok, ow hiç yok, trust factor neredeyse yok. Sadece insanlar reportlarken tüm seçenekleri seçtikleri için grieffing de seçiliyordu ve ondan grieffing yeniyordu, ki artık o da olası değil çünkü tüm seçenekleri reportlama özelliği kalktı.

Çok fazla rapor, şu anlık sana sadece grieffing ban yedirebilir. Onun dışında hiçbir şey olmaz. Oyunda şu an güven faktörü sistemi neredeyse çalışmıyor. Ucuz hileler bile spin açıp 20 madalya bıçaklı adamın karşısına 2 dolarlık hesap kullanarak gelebiliyor. VAC nerdeyse yok, ow hiç yok, trust factor neredeyse yok. Sadece insanlar reportlarken tüm seçenekleri seçtikleri için grieffing de seçiliyordu ve ondan grieffing yeniyordu, ki artık o da olası değil çünkü tüm seçenekleri reportlama özelliği kalktı.
Teşekkürler anladım. Ben de kendi rankıma göre bir yere çıkabilirim umarım. Dust 2 ağırlıklı oynuyorum, bir de ara sıra basit eğlence de güzel oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı