Steam CS2'de Huntsman Freehand FT bıçak satılmıyor

art34

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, bir süre önce CS2'de aldığım "Huntsman freehand FT" bıçağımı paraya ihtiyaç duyduğumdan satmak istiyorum. Sorun şu ki ByNoGame'de bıçak 2 haftadır duruyor 15 kişi görüntülemesine rağmen alınmıyor. Eğer bıçak arayanlar var ise bu konunun altına yazabilir. ByNoGame'ya da direkt Papara üzerinden satışı yapabilirim. ByNoGame'de komisyon kestiği için 200 300 TL fazladan koyuyorum ki komisyondan çıksın, siteye atarken de yaklaşık 100 TL kesiyor. Platform konusunda herhangi bir zorlama yapmıyorum. Güven açısından da istediğiniz bilgileri verip aramada konuşabilirim. Fiyat tekliflerinizi ve satın almak istediğiniz platformu yazarsanız sevinirim. Aklınıza takılan soru olursa da bekliyorum. Görüşmek dileğiyle.

ByNoGame üzerinden satma komisyon var, iyi bir kar oranı bırak ki senden bıçağı almaları için bir sebep olsun.
Zaten elimden geldiğince fiyatı indirmeye çalışıyorum hocam, BUFF önerenler falan olmuş fakat çok karışık ve ben fazla Çin para birimini falan anlamadığım için riskli bir platform. ByNoGame'de aşırı komisyon kesiyor.

Geri
Yukarı