CS2'de silah kasası düşüyor mu?

alizer01

Centipat
Daha fazla  
CS2 de silah kasasının düşüp düşmediğini merak ediyorum. Yeni kasa düşme sistemiyle birlikte silah kasasının düşüp düşmeyeceğini merak ediyorum ve düşüyorsa haftalık kasa düşen yerde mi düşüyor yoksa seviye atladıktan sonra mı düşüyor? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS2 de silah kasasının düşüp düşmediğini merak ediyorum. Yeni kasa düşme sistemiyle birlikte silah kasasının düşüp düşmeyeceğini merak ediyorum ve düşüyorsa haftalık kasa düşen yerde mi düşüyor yoksa seviye atladıktan sonra mı düşüyor? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi sosyaller.

Evet düşüyor her level başına ve haftada 1 keze mahsus oluyor.

CS2 de silah kasasının düşüp düşmediğini merak ediyorum. Yeni kasa düşme sistemiyle birlikte silah kasasının düşüp düşmeyeceğini merak ediyorum ve düşüyorsa haftalık kasa düşen yerde mi düşüyor yoksa seviye atladıktan sonra mı düşüyor? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi sosyaller.

Silah kasası dediğiniz hangisi oluyor.

Evet düşüyor, düşürenleri gördüm fakat düşürüyor dedim diye maç sonunda alıyorlar zannetme. Seviye atladıktan sonra mağazadan alıyorlar.

Evet düşüyor her level başına ve haftada 1 keze mahsus oluyor.

Onlar normal drop havuzunun kasaları bunları biliyorum. Ben silah kasası aktif olmayan ama nadir düşen bir kasa vardı onu sordum.

Evet düşüyor, düşürenleri gördüm fakat düşürüyor dedim diye maç sonunda alıyorlar zannetme. Seviye atladıktan sonra mağazadan alıyorlar.

Anladım yani şansa bağlı olarak hala nadir de olsa düşebiliyor. Teşekkürler.

Silah kasası dediğiniz hangisi oluyor.

Siyah bir kasa 2500 TL mi ne şu anda çok zor düşüyor ama şans. Ben de onu merak ettim hala düşüyor mu acaba düşüyorsa nasıl düşüyor diye o yüzden konu açtım.

Geri
Yukarı