CS2'nin hali ne olacak?

Usta 2 ayı olsa ne olur ki? Oyuna kernel anti cheat sistemi gelmediği sürece, oyun isterse COD grafiklerinde olsun, fark etmiyor ki?

Gün içerisinde girdiğim tüm rekabetçi maçlarında, gelen Türklerin çoğu hile kullanıyor. Oyun daha yeni erişime açıldı ne ara hileler türedi belirsiz.

Ya bırakın yabancıyı sağı solu, CS:GO'ya hile yazılımı geliştiren bir Türk firması, CS2'ye yazılımını entegre edip PARAYLA satışlarına başlamış bile. Gel de tepki verme, gel de inanma... atompremium.com buyur, gir kendi gözlerinle gör rezaleti.

Counter-Strike oyun serisi kendi kendini bitiriyor, başka açıklaması olamaz. Oyunun modu olan FACEIT bile anticheat konusunda oyunun kendisinden daha iyi şaka gibi...

Hepimizin aylardır yıllardır beklediği yeni oyun motoru, yeni anti hile sistemi, Türkiye sunucuları bla bla bla... Hepsi fos...
Betada da oynuyordum full sürümde de oynuyorum. Full sürüm yayınlandığından beri günlük 3-4 saat oynamışımdır en az ama hatırladığım kadarıyla ''aha bu hile ya'' dediğim 1 kişi oldu. Size nasıl bu kadar fazla geliyor? ya da insanlara hile teşhisi koyaraken neyi göz önüne alıyorsunuz? Oyunun anti-cheat mevzusu yok gibi ona bir şey diyemem.

Betada da oynuyordum full sürümde de oynuyorum. Full sürüm yayınlandığından beri günlük 3-4 saat oynamışımdır en az ama hatırladığım kadarıyla ''aha bu hile ya'' dediğim 1 kişi oldu. Size nasıl bu kadar fazla geliyor? ya da insanlara hile teşhisi koyaraken neyi göz önüne alıyorsunuz? Oyunun anti-cheat mevzusu yok gibi ona bir şey diyemem.

Güven faktörüm yüksek olmasına rağmen oyunda bu durum ciddi artışta. Ek olarak reddit forumlarında durum patlama yapmış durumda herkes bunu konuşuyor. Teşhis koyarken bir şeyi göze almaya genelde gerek kalmıyor çünkü bu oyuncuların isimlerinde animasyonlu bir şekilde ilgili cs2 hilesi satan sitenin adı yazıyor: ATOMPREMIUM.COM şeklinde kocaman... Teşhislik bir durumda kalmıyor bu durumda.

Bende betada oynuyordum, normal de de oynuyordum , csgodan kalma reflekslerim var , bazen bir yerlerden çıkar gibi yaparım çıkmam , bu sırada karşıdaki adam duvarı tarıyorsa o an şüphelenirim he bunları yaparken ses vermem , bunu yapmaya devam ederse hile derim. Bir başka konu da alakasız yerlerde pusulmasına rağmen adamlar ne hikmetse her el senin pustuğun yere bakıyorsa gene bir kuşku , birde bazen aşırı iyi oynayan bir takım bir anda üst üste 4 5 el veriyor sonra fark kapanınca tekrar iyi oynamaya başlıyorlar . Genelin profili ya gizli ya da saydırmışlar rep diye. He bu son dediğim çokta hileyle alakalı değil tabi. Bu arada güven faktörümünde düşük olduğunu düşünmüyorum , niyeyse nerde her el veya her iki elden birinde denk geliyor şüpheli adamlar.

Güncellemelerle toplanacaktır eminim. CS:GO'da 11 yıllık bir oyundu hocam, birçok güncelleme gelmişti. Kusursuz çıkış yapmamıştı.

CS2'yi oynadığım her saniye CS:GO'ya olan özlemim katlanarak artıyor. Sanki Counter-Strike değil de standoff2 gibi basit bir oyun oynuyormuş gibi hissediyorum. Ölüşlerim vesaire Zula ile tammmaaamen aynı zaten. Yıllarımı verdiğim oyunun bana göre böyle bir düşüşe geçmesi akıl sağlığımı kaybetmeme bir merdiven daha dayıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

4-5 gündür CS2 girmiyordum, bugün önyargılarımı bir kenara bırakıp girdim, sonuç bu. Tüm vuruşlar bir saat içerisinde yaşandı. AWP vuruşunu freezelemeyi unutmuşum, videoyu durdurup bakarsınız duruma artık.

Hocam zaman alıyor ilk 1 hafta bu oyun CS değil dedim benimseyemedim sonradan alıştım.

Geri
Yukarı