CS2'ye başlanır mı?

Yer
Hatay/Antakya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 LAPTOP GPU i7-13650HX CPU 16GB 4800MHZ DDR5 RAM 512GB NVMe M.2 SSD
Merhaba, pek rekabetçi oyun oynayan biri değilim ancak hikayeli oyunlardan aimim fena değildir. CS 2 yeni çıkmışken başlasam mı diye düşünüyorum. Hem yeni oyun hem bu nedenle yeni gelmiş oyuncular olur ve kendime yakın insanlar ile eşleşebilirim. Siz ne dersiniz başlamak için uygun bir zaman mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, pek rekabetçi oyun oynayan biri değilim ancak hikayeli oyunlardan aimim fena değildir. CS 2 yeni çıkmışken başlasam mı diye düşünüyorum. Hem yeni oyun hem bu nedenle yeni gelmiş oyuncular olur ve kendime yakın insanlar ile eşleşebilirim. Siz ne dersiniz başlamak için uygun bir zaman mı?
"Kendime yakın insanlar ile eşleşebilirim."
Hiç düşündüğünüz gibi olmayacak...

Herkes bu kadar mı iyi ya hocam :(
Hayır, sadece oyun ya hakkaten ömrü boyunca eline fare değmemiş insanlarla eşleştiriyor ya da hakkaten böyle 11 senelik kariyeri olan insanlarla. İlk FPS oyunu olarak CS2'den çok Valorantı öneririm. (Aslında direkt Online FPS oyunu oynamasanız daha iyi olur).

Hayır, sadece oyun ya hakikaten ömrü boyunca eline fare değmemiş insanlarla eşleştiriyor ya da hakikaten böyle 11 senelik kariyeri olan insanlarla. İlk FPS oyunu olarak CS2'den çok Valorant'ı öneririm. (aslında direkt Online FPS oyunu oynamasanız daha iyi olur).

Hocam Valorant denedim fakat şu karakterlerin skilllerini kullanmayı unutuyorum. Aimim fena değildir dediğim gibi ancak yazdığınızdan dolayı bir şüphelendim. Denemeye değmez mi diyorsunuz?

Hocam Valorant denedim fakat şu karakterlerin skilllerini kullanmayı unutuyorum. Aimim fena değildir dediğim gibi ancak yazdığınızdan dolayı bir şüphelendim. Denemeye değmez mi diyorsunuz?
Denemekten zarar gelmez ama benim gram hoşuma gitmedi CS2 ve hakkaten dediğim gibi takım gelirse (gelmese de) çok kanser olursunuz. Çocukluğum CS ile geçmesine rağmen CS2 ile birlikte CS'yi bırakmayı düşünüyorum. Size kalmış. Kişiden kişiye değişir.

Denemekten zarar gelmez ama benim gram hoşuma gitmedi CS2 ve hakikaten dediğim gibi takım gelirse (gelmese de) çok kanser olursunuz. Çocukluğum CS ile geçmesine rağmen CS2 ile birlikte CS'yi bırakmayı düşünüyorum. Size kalmış. Kişiden kişiye değişir.

O zaman bir deneyeyim hocam. Teşekkürler.

Kesinlikle, oyunda çok büyük değişikler var. Grafik olsun, şu olsun bu olsun... Seçkin kalksaydı daha iyi olurdu bence.

Geri
Yukarı