CS2'ye Overwatch eklenmesi mantıklı mı?

Bazı kişilere verildi hocam.

Kimlere verildi? Dediğin gibi düşük oyun bilgisine sahip Silver'a veya düşük premier ELO'suna sahip kişilere mi? Daha neyin ne olduğu belli olmadan şikayet moduna girmen saçma olmuş. Bi' gelsin sistem, neyin ne olduğu açıkça belli olsun ona göre davranırız.

Saçmaladınız iyice. CS:GO'da Nova üzerine veriliyordu ben kimseyi görmedim haksız ow ban yedim diyeni. 1 2 mufettise degil Nova'dan itibaren her ranktan 10 tane adama gidiyor cunku o rapor. Eher 6-4 hile derse bu sefer Valve'in bu işler için görevli elemanları izleyip son kararı veriyor. Ow ban 1. kez yendiğinde kalkıyordu 2. de kalkmıyordu.

Kimlere verildi? Dediğin gibi düşük oyun bilgisine sahip Silver'a veya düşük premier ELO'suna sahip kişilere mi? Daha neyin ne olduğu belli olmadan şikayet moduna girmen saçma olmuş. Bi' gelsin sistem, neyin ne olduğu açıkça belli olsun ona göre davranırız.
Hayır ben sadece söyledim hocam şikayet modunda değilim sadece hani ne olacak ne bitecek kafasındayım yani :)

Saçmaladınız iyice. CS:GO'da Nova üzerine veriliyordu ben kimseyi görmedim haksız ow ban yedim diyeni. 1 2 mufettise degil Nova'dan itibaren her ranktan 10 tane adama gidiyor cunku o rapor. Eher 6-4 hile derse bu sefer Valve'in bu işler için görevli elemanları izleyip son kararı veriyor. Ow ban 1. kez yendiğinde kalkıyordu 2. de kalkmıyordu.
Valve'ın bu işler için görevli elemanları mı? O VAC değil mi kral

Hayır ben sadece söyledim hocam şikayet modunda değilim sadece hani ne olacak ne bitecek kafasındayım yani :)

Valve'ın bu işler için görevli elemanları mı? O VAC değil mi kral.

Hayır. Owden sonra VAC'e dönüşmesinde ve ow banın onaylanmasında görevli kişiler. VAC dediğinde Vanguard gibi kernel seviye yazılım ama pcni ow bandan sonda tarıyor.

Forumda overwatch ban ile ilgili arama yapınca kaç tane konu çıkıyor, haksız ban yediğini iddia eden de var, ne kadar doğru orasını bilmem. Yani bu kişilere yalan söylüyorlar mı diyorsun?

Ayrıca overwatch'dan sonra VAC sistemi tarayıp hile kararını haksız bulursa eğer, oylamada yanlış karar verenler ne oluyor?

Ayrıca overwatch'a düşünce galiba bir süre engelleniliyor. Oldu da temiz kararı çıkarsa aynı kişi iyi oynadığı için muhtemelen yine hile diye raporlanmaya devam edilecek. Sonuçta zaten iyi oyuncu olmasa overwatch'a düşebilir mi bilmiyorum.
Bu kişi oyunu düzenli oynuyorsa böyle belli aralıklarla tekrar tekrar overwatch'a düşüp sürekli ne sonuç çıkacağını mı bekleyecek?

Son düzenleme:
Forumda Overwatch ban ile ilgili arama yapınca kaç tane konu çıkıyor, haksız ban yediğini iddia eden de var, ne kadar doğru orasını bilmem. Yani bu kişilere yalan söylüyorlar mı diyorsun?

Ayrıca Overwatch'dan sonra VAC sistemi tarayıp hile kararını haksız bulursa eğer, oylamada yanlış karar verenler ne oluyor?

Ayrıca Overwatch'a düşünce galiba bir süre engelleniliyor. Oldu da temiz kararı çıkarsa aynı kişi iyi oynadığı için muhtemelen yine hile diye raporlanmaya devam edilecek. Sonuçta zaten iyi oyuncu olmasa Overwatch'a düşebilir mi bilmiyorum.
Bu kişi oyunu düzenli oynuyorsa böyle belli aralıklarla tekrar tekrar Overwatch'a düşüp sürekli ne sonuç çıkacağını mı bekleyecek?

%90'ı evet yalan söylüyor. Ben de sürekli düşük elodayken rapor yedim. Eloma gore iyiydim cunku. Bir şey olmuyor ayrica ne olacak? Supheli hareket yapanlara hile diyorsun zaten. Eğer Valve müfettişi bile sana hile diyorsa bence aksini konuşmak gereksiz ha ne dersin?

%90'ı evet yalan söylüyor. Ben de sürekli düşük elodayken rapor yedim. Eloma gore iyiydim cunku. Bir şey olmuyor ayrica ne olacak? Supheli hareket yapanlara hile diyorsun zaten. Eğer Valve müfettişi bile sana hile diyorsa bence aksini konuşmak gereksiz ha ne dersin?
Son yazdığıma cevap vermemişsin?

Adam iyi oyuncu diye sürekli acemiler tarafından raporlanınca dediğim gibi belli aralıklarla sürekli overwatch'a düşüp sonra çıkacak. Sonra iyi oyuncuysa, sanırım yine iyi oynamaya devam edeceği için tekrar tekrar raporlanacak ve yine overwatch'a düşecek. Bu bir kısır döngü şekilde mi ilerleyecek?

Son yazdığıma cevap vermemişsin?

Adam iyi oyuncu diye sürekli acemiler tarafından raporlanınca dediğim gibi belli aralıklarla sürekli Overwatch'a düşüp sonra çıkacak. Sonra iyi oyuncuysa, sanırım yine iyi oynamaya devam edeceği için tekrar tekrar raporlanacak ve yine Overwatch'a düşecek. Bu bir kısır döngü şekilde mi ilerleyecek?

Ee dostum? Owye düşüp suçsuz bulunacak. Owye düşünce oyun oynaman yasaklanmıyor zaten.

Ben yanlış anlaşılmasın çok iyi oynayan birisiyim hava atmak için söylemiyorum her seçkin maçında karşı takım beni repliyor her maç böyle büyük ihtimal hile olmadığım halde owerwacha düşeceğim ve ban yiyeceğim değerli enventerim çöp olacak sonra yazacağım Valve'ye görmicekler.

Ben yanlış anlaşılmasın çok iyi oynayan birisiyim hava atmak için söylemiyorum her seçkin maçında karşı takım beni repliyor her maç böyle büyük ihtimal hile olmadığım halde owerwacha düşeceğim ve ban yiyeceğim değerli enventerim çöp olacak sonra yazacağım Valve'ye görmicekler.

Öyle olmuyor o. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı