Çözüldü CS'de idle serverlar artık işe yaramıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Haftada iki kasa düşüyor arkadaşlar. İlki ilk level atlayışınızda düşüyor direkt. İkincisi yine level atladığınızda ama kesin değil. Yüzde 50 şansı var.

Yüzde 50 şans falan yok 3 tane Prime hesabım var haftada maximum 1 defa düşüyor şans diye bir şey kalmadı yanlış bilgilendirme yapacağınıza yeni gelen güncelleme notlarını oku

Haftada iki kasa düşüyor arkadaşlar. İlki ilk level atlayışınızda düşüyor direkt. İkincisi yine level atladığınızda ama kesin değil. Yüzde 50 şansı var.

Hocam sanırım bu bilgiyi verme sebebiniz oyun haftası ile gerçek hayattaki hafta farkını bilmemenizden kaynaklanıyor. Oyun her hafta çarşamba günü sıfırlanıyor. Yani siz pazartesi bir kasa düşürdüyseniz perşembe günü de düşürebilirsiniz. Eğer bu bilgiyi bilmiyorsanız yanılgıya düşmüş olabilirsiniz.

Hocam sanırım bu bilgiyi verme sebebiniz oyun haftası ile gerçek hayattaki hafta farkını bilmemenizden kaynaklanıyor. Oyun her hafta çarşamba günü sıfırlanıyor. Yani siz pazartesi bir kasa düşürdüyseniz perşembe günü de düşürebilirsiniz. Eğer bu bilgiyi bilmiyorsanız yanılgıya düşmüş olabilirsiniz.

Hocam biliyorum bunu. Uzun zmandır kasa düşürüyorum ben. Idle serverlar açıkken çıkmazdı bir bilgisayar oradan. Ben bu kasa güncellemesi geldiğinden beri birkaç kez iki defa kasa düşürdüm level atlayınca. Yanlış diyenler ne yaşıyor anlamadım zaten hafatalık kasa düşürme limitini düşürmediler önceden de ikiydi şu anda da iki. Önceden de ilk kasa daha kolay ikincisi daha zor düşerdi şimdi de öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı