CSGO ekranda renkli çizgiler

AliOsman37

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 hafta önce bilgisayarımda CS:GO oynarken ekranda birden renkli çizgiler çıktı ve bilgisayarım takıldı, masaüstüne dönmeye çalışıyordum fakat olmadı. Bilgisayarımı kapatıp açtım bu şekilde 2-3 kere devam etti. En sonunda Windows açılmadı, açılırken bu şekilde bir ekran ile karşı karşıya geliyordum Windows açılmadı.

EKRAN KARTI (2).jpg

Bende Windows 10 yükledim ve sorun gitmiş gibi görünüyordu ta ki bu güne kadar. Bu gün bilgisayar açıkken ekranı beyaz çizgiler kapladı ve bilgisayar kitlendi, arkadaki müzik sesi falanda gitti. Bilgisayarımı kapatıp açtım. Açtıktan 1 dakika sonra bu ekranla karşılaştım.

EKRAN KARTI (3).jpg

Bir sonraki açmamda ise 1 hafta önce çıkan kırmızı çizgiler yeniden belirdi ve Windows açılmadı. Sırasıyla bunlarla karşılaştım.

EKRAN KARTI (2).jpg

EKRAN KARTI (4).jpg
EKRAN KARTI (5).jpg
EKRAN KARTI (1).jpg

Otomatik onarım yazan ekranda yeniden başlat tuşuna bastığım zaman bilgisayar kapanıyor, açılıyor ve 10-15 saniye sonra ekranda ''Uyku moduna geçildi.'' yazıyor. Bilgisayarımın içini açtığımda ekran kartının sıcak olduğunu gördüm. Ekran kartım yanmış veya ekran kartında başka bir sorun çıkmış olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı