CSGO jackpot sitesi kurma

Yeşilok

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi CSGO jackpot sitesi açmak istiyorum. Nelere ihtiyacım var ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle kolay bir iş değil bu düşündüğünüz şey, kodlama bilmek şartınız var eğer paranız bol değil ve işinizi hızlıca birilerine yaptırmak istiyorsanız, o iş olmaz. NodeJS, JS, HTML, PHP, CSS bilginizle bu işleri halledebilirsiniz. NodeJS için Steam'e özel kütüphane üretildi ve şuan piyasada "trade-bot" ile geziyor. Kodlama bilginiz yoksa müşterilerinizi madur etmemek amaçlı güzel bir altyapı ile bu işe başlayın.

Öyle kolay bir iş değil bu düşündüğünüz şey, kodlama bilmek şartınız var eğer paranız bol değil ve işinizi hızlıca birilerine yaptırmak istiyorsanız, o iş olmaz. NodeJS, JS, HTML, PHP, CSS bilginizle bu işleri halledebilirsiniz. NodeJS için Steam'e özel kütüphane üretildi ve şuan piyasada "trade-bot" ile geziyor. Kodlama bilginiz yoksa müşterilerinizi madur etmemek amaçlı güzel bir altyapı ile bu işe başlayın.

Arkadaşımızın dediğine ek olarak iyi bir site olup kâra geçmen için ya elinde çok sağlam skinlerin olması lazım ya da CS:GO da Skinleri sağlam olan tanıdığın bir arkadaşlarının olması lazım, tabii bir de Youtuber ve bilindik siteler için bütçede kenara ayıracağın reklam parası ayırman lazım. :)

Jackpot sitesi için skinlerinin olmasına gerek bulunmuyor. Kasa açılımı sitesi açmayacak sonuçta. Ek olarak Youtube meselesi de dediğiniz gibi doğru. Sponsor kısmından konuşup anlaşman gerekiyor, bir şekilde video çektirmeli ve güven sağlamalısın.

Jackpot sitesi için skinlerinin olmasına gerek bulunmuyor. Kasa açılımı sitesi açmayacak sonuçta. Ek olarak Youtube meselesi de dediğiniz gibi doğru. Sponsor kısmından konuşup anlaşman gerekiyor, bir şekilde video çektirmeli ve güven sağlamalısın.

Hayır, kasa açılımı falan diye demedim ben onu reklamlara koyup rağbet etmesi için veya site açıldığında ilk girenlere ilk başta bir iki kendinen iyi bir skin verip sitenin reklamını sağlamlaştırması lazım. Veya en azından jackpot betine koyması lazım. :)

Elbette öyle bir gerekçe de bulunuyor fakat bunu giren herkese değil de mesela gleam.io üzerinden bir çekiliş ile sitesine entegre ederse kesinlikle üye kazanacaktır. Çekilişe mesela jackpota bir kere katılmış kişiler girebilir şartı tarzı ile.

Elbette öyle bir gerekçe de bulunuyor fakat bunu giren herkese değil de mesela gleam.io üzerinden bir çekiliş ile sitesine entegre ederse kesinlikle üye kazanacaktır. Çekilişe mesela jackpota bir kere katılmış kişiler girebilir şartı tarzı ile.

Evet buda mantıklı. :D Güzel fikirler çıkıyor bizden siteyi biz mi kursak ne ? :D

Yakın süreçte bir kasa açma sitesi fikrim var fakat Türkiye içerisinde pek iş yapamayacağı hakkında şüphelerim bulunuyor. Muhtemelen gelip Twitter gibi sosyal medya paylaşım hesaplarından site yapımcılarına küfredeler, global olmak lazım, yine de sorun, sorun...

Arkadaşlar ben şimdi siteyi kuracağım ama bu yazılımdan falan anlayan ortak lazım.İsterseniz ortak olabiliriz

Yakın süreçte bir kasa açma sitesi fikrim var fakat Türkiye içerisinde pek iş yapamayacağı hakkında şüphelerim bulunuyor. Muhtemelen gelip Twitter gibi sosyal medya paylaşım hesaplarından site yapımcılarına küfredeler, global olmak lazım, yine de sorun, sorun...
İstersen ortak açalım siteyi ben ufak itemleri alırım ufak açnlar için hani konuşur anlaşırız.

hocam bu siteyi birine yaptırmak ne kadara mal olur ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı