Cvmaker dolandırıcılığı

Neredeyse bir sene olmuş. Herhangi bir şey ödemedim ve bir şey de olduğu yok :)

Aynı sorundan kuzenimde müzdarip. Üyelik oluşturmadan 10 liraya bir kere CV oluşturmuş ama sonrasında aylık ücret çekmeye devam etmişler. Kuzenimde kartı iptal edip yeni kart çıkarmış. Mail üzerinden ücret iadesi istemiş ama reddedilmiş. Bu durumda yapabileceğimiz bir şey var mı?

Aynı durum bende de var şubatta 9.99'a CV almıştım. Papara'yı girmiştim şimdi 450 TL ödeme istiyor. 1 ay önce kız arkadaşım CV almıştı aynı şekilde 9.99'a o kendi kartını girmiş ondan 150 TL çekmiş direk daha yeni fark ediyoruz. Ödemesem bir sorun oluşturur mu? Kendi kafasına göre üyelik başlatması ve ödemesi alınmayan hesaplara üyeliği devam ettirip borç yazması ne kadar doğru.

Aynı durum bende de var şubatta 9.99'a CV almıştım. Papara'yı girmiştim şimdi 450 TL ödeme istiyor. 1 ay önce kız arkadaşım CV almıştı aynı şekilde 9.99'a o kendi kartını girmiş ondan 150 TL çekmiş direk daha yeni fark ediyoruz. Ödemesem bir sorun oluşturur mu? Kendi kafasına göre üyelik başlatması ve ödemesi alınmayan hesaplara üyeliği devam ettirip borç yazması ne kadar doğru.
Hocam şuanlık bir sıkıntım yok ödemenize gerek yok

2 seneyi geçti ve 1 lira para ödemedim, icra vs yok. Sakın ödeme yapmayın. Kredi kartından çekilen de harcama itirazı yapsın ve yeni kart istesin bankadan

Geri
Yukarı