Cyberpunk 2077 görevleri zorunlu mu?

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Oyunun şu an %20'sindeyim ama Johnny Silverland görevleri açılmış ana menüden baktığımda şu an %1'de yanında bir görev daha var, o da %1'de. Şimdi bu görevleri yapmak zorunda mıyız? Uyuz oldum herife oyun zevkimin içine etti.

Dediğini tam anlamadım fakat orada Hikaye ya da Ek Görev/Yan Görev gibi bir şey yazması gerek. Hikaye dışındaki hiçbir görev zorunlu değil.

Aşağı yukarı eşit gitmeye çalıştım ben ana görevlerde çünkü dengesiz gidince bazı olaylar ve karakteri anlama konusunda sorun yasanabiliyormus.

Johnny Silverhand ile öyle ya da böyle bağ kurmak lazım. Oyun zaten seviyorsan ve sevmiyorsan ona göre diyaloglar çıkaracak. Oyna gitsin yani.

Oyun yakın zamanda bitirmiş biri olarak söyleyeyim. Zaten ana görevlerin bazıları birbiri ile bağlantılı yani ana görev ise sen diğer ana görevleri yaptıkça bir süre sonra seni ister istemez o göreve bırakıyor. Diğer ana görevler bitiyor ve sana daha görev vermiyor taki diğerlerini bitirene kadar. Johnny görevleri hatırladığım kadarı ile ana görev değildi ama oyun sonunu etkiliyor yapıp yapmaman ve ana görevler kadar da eğlenceli. Şiddetle tavsiye ederim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı