Cyberpunk 2077 Optimizasyon Yaması alır mı?

Sam001

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, herkesin bildiği gibi Cyberpunk birçok hata ve özellikle de performans problemi ile çıkış yaptı. İlk gün güncellemesini yapıp oyuna girdim ve medium/low ayarlarda 60-70 FPS aldığımı fark ettim. Mouse ile kafayı çevirme vb. durumlarda rahatsız edecek ölçüde kasma benzeri bir durum oluşuyor diye 30dk sonunda oyunu kapattım.

Asıl soruya gelecek olursak, bu hafta bir optimizasyon yaması gelir mi?

Sistemim:
GTX 1660 Ti - i7-9750H - 16 GB RAM bileşenlerinden oluşuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geldi bile. Dun aksam geldi.
Bugün oyuna girdim yani son güncellemeleri yapmış oluyorum. Ona rağmen durum bu
E alacak tabii bu şekilde oynanmaz çok fazla optimizasyon sıkıntısı var. 3080 alan adam bile drop yiyebiliyor.
Ryzen 5 3600-GTX 1660 Ti için Cyberpunk 2077 "optimum" ayarlar bu konuya bir bakın derim aynı ekran kartı kullanılıyor ve stabil bir ayar tuturmuş @Uchiha Shisui hocam.
bu ayarlar benim uyguladığım ayarların üstünde gibi geldi ama gün içerisinde deneyip dönüş yapacağım, teşekkürler

Bugün oyuna girdim yani son güncellemeleri yapmış oluyorum. Ona rağmen durum bu.

Bu ayarlar benim uyguladığım ayarların üstünde gibi geldi ama gün içerisinde deneyip dönüş yapacağım, teşekkürler.

1660 Ti ile 3600 için fena degil sonuclar. Optimizasyon yamasi illaki onumuzdeki zamanlarda gelecektir.

1660 Ti ile 3600 için fena degil sonuclar. Optimizasyon yamasi illaki onumuzdeki zamanlarda gelecektir.
2 haftadan uzun süreceği konuşuluyor bu optimizasyon düzeltiminin. Hatta düzeltilemeyeceği yönünde bazen benim de katıldığım görüşler var. 7 yıllık bir süreçten bahsediyoruz, bu kadar zaman yapamadıklarını 1 haftada yapabileceklerini sanmıyorum.
Bir haftaya düzelmezse de iade edeceğim oyunu. Oyun akmıyorsa oynanmaz görüşüne sahibim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı