Cyberpunk 2077 optimizasyonu düzeldi mi?

The Elite

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği
İlk çıktığından beri bekliyorum almak için. Optimizasyonu düzelince ve oyun yamalarla kendine gelince alırım diye düşünmüştüm ama şu anki durumu bilmiyorum. Eğer güncel durum hakkında bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim, ona göre alacağım. RX 580 8 GB mevcut, en son baktığımda düşük ayarlarda 45 FPS falan alıyordu diye hatırlıyorum. YouTube benchmark baktığımda da en az birkaç aylık videolar çıkıyor, o yüzden son durumu size sormak istedim. Teşekkürler.

Hocam o PC'ye bir 4 GB RAM daha eklerseniz. Biraz da grafik kısarsanız. Rahatça kasmadan oynarsınız.

16 GB RAM'le de oyun oynanabiliyor sırf 1 oyun için RAM almak aşırı gereksiz olur. Onun dışında optimizasyon işi testlere baktığım kadarıyla hala sorunu arabada 30'a kadar düşüyor şehirde yürürken de 45 civarı oynarsınız normal ayarlarda. (bence biraz daha bekleyin 60 fps sabit oynarsanız daha çok zevk alırsınız)

Oyunun hikaye kısmı normal seyrinde ilerliyor. Açık dünyayla çok ilgilenmeyecekseniz oynanabilir. Online kısmının gelmeyeceği söylenmişti bana kalırsa 20-25 TL'ye hesap alıp oynayın.

Teşekkürler arkadaşlar cevaplar için. Sanırım bir süre daha bekleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı