Cyberpunk 2077 RX 7800 XT DLSS açılmıyor

Ilkerozenalmanya

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

RX 7800 XT ekran kartim var. Cyberpunk 2077 oyununda 1440P'de iyi bir görüntü kalitesi elde edemiyorum. Ultra grafik ayarlarinda oynuyorum. Oyunun grafik ayarlarinda DLSS kısmı aktif olmuyor. Bilgisayar grafik ayarindan Donanim hizlandirmali GPU zamanlamasi kısmı acik fakat yine de olmuyor. Epic Games'ten dosyalari dogruladim fakat yine de DLSS kısmı acilmiyor. Ne yapmaliyim? Bilgisayari yeni aldim acaba ekran kartim DLSS desteklemiyor mu? Yardimci olursaniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

RX 7800 XT ekran kartim var. Cyberpunk 2077 oyununda 1440P'de iyi bir görüntü kalitesi elde edemiyorum. Ultra grafik ayarlarinda oynuyorum. Oyunun grafik ayarlarinda DLSS kısmı aktif olmuyor. Bilgisayar grafik ayarindan donanim hizlandirmali GPU zamanlamasi kısmı acik fakat yine de olmuyor. Epic Games'ten dosyalari dogruladim fakat yine de DLSS kısmı acilmiyor. Ne yapmaliyim? Bilgisayari yeni aldim acaba ekran kartim DLSS desteklemiyor mu? Yardimci olursaniz sevinirim.

Hocam AMD kartlartda, RX kartlarda DLSS açılmıyor bilmiyor musunuz, DLSS alternatifi FSR var fakat DLSS daha iyi ama FSR da fena sayılmaz.

Merhaba arkadaşlar,

RX 7800 XT ekran kartim var. Cyberpunk 2077 oyununda 1440P'de iyi bir görüntü kalitesi elde edemiyorum. Ultra grafik ayarlarinda oynuyorum. Oyunun grafik ayarlarinda DLSS kısmı aktif olmuyor. Bilgisayar grafik ayarindan Donanim hizlandirmali GPU zamanlamasi kısmı acik fakat yine de olmuyor. Epic Games'ten dosyalari dogruladim fakat yine de DLSS kısmı acilmiyor. Ne yapmaliyim? Bilgisayari yeni aldim acaba ekran kartim DLSS desteklemiyor mu? Yardimci olursaniz sevinirim.
Aldığın ekran kartı amd dlss yok bu kartta dlss istiyorsan nvidia alacaktın amd kartlarda fsr var dlss'in benzeri

Yeni konular

Geri
Yukarı