Cyberpunk PS5 sürümü çöküyor

Hielah

Kilopat
Sosyal Tayfı
Phantom Liberty'yi oynamak için oyunu aldım ve oyunun ilk görevinde polisle olan çatışmamdan ölünce oyun çöktü, tekrar oyuna girdim ve polis çatışmasında ölünce yine çöktü. Dedim bu sefer ölmemeye çalışıyom, şimdi de göreve arabayla giderken oyun çöküyor :D

Cyberpunk'ın PS5 sürümünü almayın arkadaşlar, yoksa benim gibi oyunu iade etmek için sürünmeye başlarsınız.

Görsel

Series S üzerinde çöken tek oyun bu. 😂 O kadar saat Diablo 4, Dying Light 2 gibi oyunlar oynadım hiçbir şey olmadı ama 2-3 saat sonra Cyberpunk 2077 oynayınca atma oluyordu.

Bu oyun hiçbir güncelleme ile düzelmez bence.
Durumu görüyorsun, seneler geçti oyun çıkalı ve PS5'e bile adamlar oyunu bozuk çıkarıyorlar. Umarım paramı geri alabilirm.

Durumu görüyorsun, seneler geçti oyun çıkalı ve PS5'e bile adamlar oyunu bozuk çıkarıyorlar. Umarım paramı geri alabilirm.

Bence paranızı geri almayın zamlanma olanağı olan bir oyun bekleyin güncelleme ile falan halledilir diye düşünüyorum. Bilgisayar sürümü ilk çıktığında olan bugları hatırlarsınız şimdi tertemiz ettiler oyunu.

Ama oyun sizi sarmadıysa tabi iade etmek en doğal hakkınız edin.

ence paranızı geri almayın zamlanma olanağı olan bir oyun bekleyin güncelleme ile falan halledilir diye düşünüyorum. Bilgisayar sürümü ilk çıktığında olan bugları hatırlarsınız şimdi tertemiz ettiler oyunu.

PS5 çıkalı 3 sene oldu, şimdiye kadar düzeltemedilerse umut beslemeye gerek yok.

Bence paranızı geri almayın zamlanma olanağı olan bir oyun bekleyin güncelleme ile falan halledilir diye düşünüyorum. Bilgisayar sürümü ilk çıktığında olan bugları hatırlarsınız şimdi tertemiz ettiler oyunu.

Bu Phantom Liberty DLC'si öncesinde bir güncelleme geldi. O gelene kadar oyun yine iyiydi ama sonradan hem kalitede hem de performansta değişim oldu. Buradan sonra da düzelteceklerini zannetmiyorum.

Phantom Liberty'yi oynamak için oyunu aldım ve oyunun ilk görevinde polisle olan çatışmamdan ölünce oyun çöktü, tekrar oyuna girdim ve polis çatışmasında ölünce yine çöktü. Dedim bu sefer ölmemeye çalışıyom, şimdi de göreve arabayla giderken oyun çöküyor :D

Cyberpunk'ın PS5 sürümünü almayın arkadaşlar, yoksa benim gibi oyunu iade etmek için sürünmeye başlarsınız.

Eki Görüntüle 2113107

Tek bir şey denemekte fayda var, silip tekrar yüklemek. Tüm kayıtları silerek tabii. Kayıt dosyasından dolayı da yapar.

Böyle bozuk bir oyun sorun çıkarmamaları gerekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı