Daha ucuza robux almak

Abranas

Hectopat
Robux sitesinde 400 robux 5$ (42TL) ve 400 robux 42TL için gerçekten de az, zaten herhangi bir oyundaki bir özellik 200-300 robux, bu yüzden bu kadar fazla para vermek istemiyorum açıkçası. Daha ucuza robux alabileceğim yerler var mı? Veya Roblox üzerinden oyun, tasarım yaparak robux kazanmak mümkün mü? Teşekkürler.

Robux sitesinde 400 robux 5$ (42TL) ve 400 robux 42TL için gerçekten de az, zaten herhangi bir oyundaki bir özellik 200-300 robux, bu yüzden bu kadar fazla para vermek istemiyorum açıkçası. Daha ucuza robux alabileceğim yerler var mı? Veya Roblox üzerinden oyun, tasarım yaparak robux kazanmak mümkün mü? Teşekkürler.

Mobilden daha uyguna denk geliyordu galiba 80 robux 4TL olması gerek.
Yani mobil ya da Microsoft Store'dan alabilirsin.

Bazı siteler var ucuza satan ama güvenliğini bilemem bence alma adamın dediği gibi Microsoft Store dan al Tabi Bilgisayarın Windows 10 olması gerekiyor

Mobilde bug vardı sanırım. 80 robux 2-3 lira falandı doları 3.5 liradan almışlar.

Kardeşime Microsoft Store'den alıyorum, dolar kuru 3.5'tan hesap ediyor orası. Çok daha ucuza geliyor.

Bazı siteler var ucuza satan ama güvenliğini bilemem bence alma adamın dediği gibi Microsoft Store'dan al tabi bilgisayarın Windows 10 olması gerekiyor.

Mobilden daha uyguna denk geliyordu galiba 80 robux 4TL olması gerek.
Yani mobil ya da Microsoft Store'dan alabilirsin.

Microsoft Store üzerinden indirip alabilirsin.

Arkadaşlar Microsoft Store'da dolar kuru 9.5TL oldu. Mobilde de 9 TL yani şu an onlar Roblox'un kendi sitesinden daha pahalı maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı