Dalacak mobil oyun önerisi

İşletim sistemi
iOS

MidI0ck

Kilopat
Daha fazla  
Oynadığım oyunlar:

• Rise of kingdoms.
  • Hayday.
  • Brawl Stars.
  • Township
  • Wild Rift.
Arkadaşlar çoğu bir süre sonra sıktı. Şöyle gerçekten içine alacak bir mobil oyun var mı bildiğiniz? Grind yapmalı falan olursa iyi olur.

Online olursa aşırı iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Clash Royale
Clash of Clans
Call of Duty
Critical Ops
PUBG Mobile
EA FC
eFootball Mobile
SimCity

Oynadığım oyunlar:

• Rise of kingdoms.
  • Hayday.
  • Brawl Stars.
  • Township
  • Wild Rift.
Arkadaşlar çoğu bir süre sonra sıktı. Şöyle gerçekten içine alacak bir mobil oyun var mı bildiğiniz? Grind yapmalı falan olursa iyi olur.

Online olursa aşırı iyi olur.
Dan The Man var baya sarıyor. Klasik olacak ama GTA serisi. Bhop Pro minibüste bir yerlere giderken sarıyor. Earn To Die serisi var 1 ve 2. oyun dışında 3. oyununu apk indirebilirsin. Geometry Dash var o da güzel. Super Fancy Pants var o da iyidir. Yeni çıkan GTA Def. Edition'a göz at derim cihazın iyiyse sarar. Ben oynuyorum. Little İnferno yine baya güzeldir çok güzel stres attırıyor. İyi Pizza, Güzel Pizza var ona da bakabilirsin. Aşırı klasik Clash Royale'i, Pubg'yi falan yazmadım onları bilirsin ve oynamışsındır zaten. Çoğu Offline ve bazıları ücretli. Para vermeden apk indirebilirsin.

Albion Online.
Diablo immortal.
Albion 2K civarı oynadım. Diablo p2w diyorlardı.

Supercell oyunlarını tavaf ettim hocam.
Clash of Clans bir süre idare ettirir.

Hocam IOS olduğunu belirtmiştim. Online olursa daha iyi olur benim için daha uzun vadeli oluyor.
Dan The Man var baya sarıyor. Klasik olacak ama GTA serisi. Bhop Pro minibüste bir yerlere giderken sarıyor. Earn To Die serisi var 1 ve 2. oyun dışında 3. oyununu apk indirebilirsin. Geometry Dash var o da güzel. Super Fancy Pants var o da iyidir. Yeni çıkan GTA Def. Edition'a göz at derim cihazın iyiyse sarar. Ben oynuyorum. Little İnferno yine baya güzeldir çok güzel stres attırıyor. İyi Pizza, Güzel Pizza var ona da bakabilirsin. Aşırı klasik Clash Royale'i, Pubg'yi falan yazmadım onları bilirsin ve oynamışsındır zaten. Çoğu Offline ve bazıları ücretli. Para vermeden apk indirebilirsin.

Geri
Yukarı