Dark dizisindeki Sic Mundus Örgütünün Amacı ne?

SSVinvo

Kilopat
Daha fazla  
Beyler 2.sezonun yarısındayım. Az çok bir şeyler kaptım tabii buraya kadar izledik ama sic munduz örgütünün amacı ne sonsuza kadar var olmak mı orayı çözemedim bir takım olayları değiştirdiklerini anladım geçmişte ve gelecekte o onun babası çıkıyor bu bunun amcası falan oralar karışık zaten de bu son döngü dediği kıyamet nükleer fabrikanın patlaması neyi planlıyorlar acaba? Bu örgütün sonsuza kadar var olmasını mı orayı anlamadım neden son döngüyü istiyorlar aydınlatırsanız sevinirim.

2. sezonun yarısındaymışsınız zaten. Son sezonu da izleyip diziyi bitirerek sorularınızın cevabını kendiniz alabilirsiniz. Daha tatmin edici olur hem. Şimdi anlatırdım ama spoiler olacak sizin için. Sorularınız zaten finale kadar cevaplanacak :) Youtube'da diziyi açıklayan videolar var dizi bittikten sonra onları da isterseniz izleyebilirsiniz.

Beyler 2.sezonun yarısındayım. Az çok bir şeyler kaptım tabii buraya kadar izledik ama sic munduz örgütünün amacı ne sonsuza kadar var olmak mı orayı çözemedim bir takım olayları değiştirdiklerini anladım geçmişte ve gelecekte o onun babası çıkıyor bu bunun amcası falan oralar karışık zaten de bu son döngü dediği kıyamet nükleer fabrikanın patlaması neyi planlıyorlar acaba? Bu örgütün sonsuza kadar var olmasını mı orayı anlamadım neden son döngüyü istiyorlar aydınlatırsanız sevinirim.

Diziyi izlemeye devam ettikçe anlayacaksınız.

Geri
Yukarı