Elektronik Dark Freezer X123 244,90 TL

238849

Kilopat
Bu fiyata çok hoş. Fanı 50 CFM çok iyi bir değer değil ama işinizi görecektir. T6 Ultra veya X6 gibi anakartınıza zarar verebilecek dandik fanlı kalitesiz soğutucular yerine bunun gibi eli yüzü düzgün modeller alın. Tasarım zaten klasik Hyper 212 EVO tasarımı. SE224XT 214XT Gammax400 gibi soğutucularla benzer performans verecektir.

Bu fiyata çok hoş. Fanı 50 CFM çok iyi bir değer değil ama işinizi görecektir. T6 Ultra veya X6 gibi anakartınıza zarar verebilecek dandik fanlı kalitesiz soğutucular yerine bunun gibi eli yüzü düzgün modeller alın. Tasarım zaten klasik Hyper 212 EVO tasarımı. SE224XT 214XT Gammax400 gibi soğutucularla benzer performans verecektir.

i3-12100F ile uyumlu mu?

Şu anda kasamda kullanıyorum montajı dışında çok iyi bir fan ama montajı için baya bir güç uygulamanız gerekiyor.

Kendi yanında gelen macunu ile O.C edilmiş R5 5500 ile maksimum 75 derece gördüm stres testinde.

Sizce 19cm genişliği olan kasaya sığar mı bu fan?

Uğraşmak istemiyorum kasa içini açıp ölçmekle. :D

Zorlayacak gibi geliyor ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı