Dark Guardian Pro kasa kontrolcüsü nasıl kurulur?

floppax

Centipat
Herkese iyi günler elimde Dark Guardian Pro kasa var ve fan kontrolcü kurulumunu yapamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım fanlar ın bağlantıları kontrolcuye takılı geldi ancak sadece PSU da SATA kablosu var ve kontrolcuyle beraber bir güç kablosu çıkmadı acaba eksik mi verdiler.

Bu konuyu iyi bilen yardım edebilecek birisi var mı acaba?

Son düzenleme:
Bende de var aynı üründen, güç kablosu yok, yan tarafında HDD güç kablosunun gireceği bir yer var, oradan güç alıyor. ARGB kablo var bir de, onun da bir ucu kontrolcüye bir ucu anakarta gidiyor.

Bende de var aynı üründen, güç kablosu yok, yan tarafında HDD güç kablosunun gireceği bir yer var, oradan güç alıyor. ARGB kablo var bir de, onun da bir ucu kontrolcüye bir ucu anakarta gidiyor.

SATA kablosu mu takacağım PSU'dan gelen.

SATA kablosu mu takacağım PSU'dan gelen.

Detaylı yardımcı olursanız çok sevinirim kaç gündür uğraşıyorum bir türlü çözemedim.

Yani kontrolcuyle beraber ekstra bir kablo gelmiyor değil mi?

Son düzenleme:
Arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum. Kasadaki fanları yazılımla kontrol etmek istiyorum. Systemfan kısmına taktım anarkartta ve jarb kısmına. Ama olmuyor. Kumandayla izin veriyor sadece. Yazılımla her fan a ayrı renk verebiliyor muyum? Bir türlü yapamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı