Dark Souls 2 Türkçe yama var mı?

FuhrerDogukan

Centipat
Daha fazla  
Bu oyun için Türkçe yama var mı? Hikayeli oyunların her detayını önemsiyorum. Üst düzey bir İngilizcem de olmadığı için arıyorum bunu.

Çoğu Souls tarzı oyunlarda hikayeyi sadece oyunu oynayarak anlayamazsınız internetten ek kaynaklar şart belirsizlik çok olduğu için yoruma açık. Türkçe yamasıda yok diye biliyorum.

Scholar of the First Sin olmayan sürüm(ler) için güvenilir/çalışan bi' yama yok. SotFS için ücretli Anonymous ya da ücretsiz makine çevirisine bakabilirsiniz. Makine çevirinin kurulumu biraz karışık olsa da forumdaki konusunun üçüncü sayfasında anlatımı var.

Yamayı kuramayan arkadaşlar için buraya yazıyorum, oyunu oynamak isteyen arkadaşlarımız yararlansın. Burada görmüş olduğunuz UXM klasörünü oyunun ana dizinine atın ve UXM uygulamasını açıp oyunun exe'sini seçerek dosyaların tümünü ana klasöre çıkartın. İşlem tamamlandıktan sonra Patch butonuna basın, yamayı oyunun dosyalarına gömün. En son RAR içindeki menü ile oyunun ana dosyasındaki menüyü yer değiştirin.
Eğer vermiş olduğum yolu izleyerek yaparsanız oyununuz Türkçe olacaktır, yamayı yapan arkadaş böyle anlatsaydı kurabilirdiniz.

Eki Görüntüle 1917804

Eki Görüntüle 1917809

Eki Görüntüle 1917805

Son düzenleme:

Geri
Yukarı