Sürprizbozan Dark Souls 3'te boss öldürdükten sonra ne yapılmalı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zAwarsy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Dark Souls 3'te aldrich bossunu öldürdüm ve devamında bir yol falan yok. Ne yapacağımı söyleyen düzgün rehber de bulamadım. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dancer'ı bilmiyorum denk gelmedim kesmedim hala kadını tam hatırlamıyorum hangi bölgede ve nerede?
Undead Settlement bölgesine gitmeden hemen önce. Şu bossun kapısından karşıya doğru koşun. Oyunun başlarında daha.
1715538214551.png

Undead settlement bölgesine gitmeden hemen önce. Şu bossun kapısından karşıya doğru koşun. Oyunun başlarında daha.
Eki Görüntüle 2194075

Hocam ben yhorm giantıda kestim şu anda dediğinizi yaptım fakat boss bende hala yok. Giantı kestikten sonra bir kadın çıktı ve oda bir şey verip gitti. O kadar boss hala yok bende.

Undead settlement bölgesine gitmeden hemen önce. Şu bossun kapısından karşıya doğru koşun. Oyunun başlarında daha.
Eki Görüntüle 2194075

Hocam olayı şimdi çözdüm. Kadın gittikten sonra oradaki heykele vurdum bossu aktif ettim. yardımın için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Hocam ben yhorm giantıda kestim şu anda dediğinizi yaptım fakat boss bende hala yok. Giantı kestikten sonra bir kadın çıktı ve oda bir şey verip gitti. O kadar boss hala yok bende.

Hocam olayı şimdi çözdüm. Kadın gittikten sonra oradaki heykele vurdum bossu aktif ettim. yardımın için teşekkür ederim.
Oradan devam edin hocam, sonra sanırım eksiğiniz kalmayacak oyunu bitirmeye doğru gidebilirsiniz. Lords Of Cinder dediğimiz bossları kestikten sonra oyunun son kısmına geçiş yapabilirsiniz. Sizde sadece Lothric eksik.

Muhtemelen, Yorm'u atlamışsınız... Yorm boss'undan sonra (alrich kestiyseniz) dancer alanına ışınlanırsınız.. yada tersi yorm'u önce kestiyseniz alrich'i öldürdükten sonra yine dancer alanına ışınlanırsınız.

Geri
Yukarı