Dark Souls serisi vs yakuza serisi

zenthqqq

Femtopat
Daha fazla  
Yakuzalar şu an çok güzel indirime girmiş Microsoft Store da özellikle like a Dragon. Şu sıralar Elden Ring'i de bitirmemle beraber souls oynamaya devam etmekte istiyorum ama Dark Souls'lar eski ve hantal olduğu için çekingelerim de var. Özetle sizce yakuza 0'dan like a Dragon'da dahil olmak üzere 6'ya kadar Full yakuza serisi mi yoksa Dark Souls 1-2-3 mü?

(Linkleri fiyatları görmeniz için bıraktım.)

DS 1 in remastered versiyonu var zaten ama yine de kötü geliyorsa gözüne DS 3 e bakabilirsin, DS2 daha eski kalıyor 1 ve 3 e göre bunlar dışında SEKIRO baya iyi oyun hem mekanik hem grafik okarak. Ama yakuza hiç oynamadım o yüzden onun hakkında yorum yapamıyorum.

Yakuza serisi çok eğlencelidir. Ana hikaye ciddi ve dramatik olur ama yan görevler japon absürtlüğüne sahip acayip komik olur. Oyunların içinde birbirinden ilginç minigame'ler falan olur. Kiryu ve Majima zaten efsane karakterler.

DS 1'in Remastered versiyonu var zaten ama yine de kötü geliyorsa gözüne DS 3'e bakabilirsin, DS2 daha eski kalıyor 1 ve 3'e göre bunlar dışında Sekiro bayağı iyi oyun hem mekanik hem grafik okarak. Ama yakuza hiç oynamadım o yüzden onun hakkında yorum yapamıyorum.

Sekiro'yu 3-4 kere bitirdim. DS1 birkaç ay önce denemiştim yani katlanılabilir derecedeydi hatırladığım kadarıyla. Tek sıkıntısı bonfirelar arası mesafe aşırı fazlaydı. Param kısıtlı olduğu için birinden birini seçmem gerek o yüzden kafam karışık.

Yakuza serisi çok eğlencelidir. Ana hikaye ciddi ve dramatik olur ama yan görevler Japon absürtlüğüne sahip acayip komik olur. Oyunların içinde birbirinden ilginç Minigame'ler falan olur. Kiryu ve majima zaten efsane karakterler.

Siz olsanız hangi seriyi tercih ederdiniz hocam.

Sekiro'yu 3-4 kere bitirdim. DS1 birkaç ay önce denemiştim yani katlanılabilir derecedeydi hatırladığım kadarıyla. Tek sıkıntısı bonfirelar arası mesafe aşırı fazlaydı. Param kısıtlı olduğu için birinden birini seçmem gerek o yüzden kafam karışık.
Harbiden bonefirelar arası medafe baya fazla. 3 ü oynamadım ama insanların favorisi genelde DS3 oluyor o yüzden bakmanı tavsiye ettim veya yakuza da oynayabilirsin. Playstation yok sanırım sende eğer varsa Bloodborne öneririm. Onda lambalar var lambalar arası mesafe çok değil ama oyunun mantığı biraz farklı.

Siz olsanız hangi seriyi tercih ederdiniz hocam.
Yakuza ama kişisel olarak hikayeli oyunları daha çok sevdiğim için. Dark souls daha iyi bir seri

Harbiden bonefirelar arası medafe bayağı fazla. 3'ü oynamadım ama insanların favorisi genelde DS3 oluyor o yüzden bakmanı tavsiye ettim veya yakuza da oynayabilirsin. PlayStation yok sanırım sende eğer varsa Bloodborne öneririm. Onda lambalar var lambalar arası mesafe çok değil ama oyunun mantığı biraz farklı.

Xbox'dan oynuyorum. PS olsa koşa koşa Bloodborne denerim. En çok deneyimlemek istediğim oyun. Ulaşılamayınca daha daha oynamak istiyor insan.

@Zobordogordo @Erenivon sağ olun. Son kararım bugün Dark Souls serisini alacağım.

Geri
Yukarı