Çözüldü Dark Temada En İyi Cevap Verildiğinde Okunmayan Mesajlar

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Okunuyor mu ? Okunmuyor mu ?

• Okunuyor

Oy: 7 63,6%
  • Okunmuyor

Oy: 4 36,4%

• Oy verenlerin toplamı
    11
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yasir Kahraman

Hectopat
Sevgili Technopat ekibi, herhangi bir konuda herhangi bir kişiye "en iyi cevap" özelliğini verdiğimizde yazının arkası yeşil oluyor ve yazı okunmuyor.
Mecburen tarayarak okumak zorunda kalıyorum. Bu sistemin değişmesini talep ediyorum.
Niye mail gibi oldu onu da anlamadım :)

Düşüncelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumda en iyi mesaj özelliği mi var :D Ne kadar uzun süredir forumda yokmuşum ben.

Hangi temada bu durum yaşanıyor? Bir de durumu izah eden bir görsel paylaşabilir misiniz?

Hangi temada bu durum yaşanıyor? Bir de durumu izah eden bir görsel paylaşabilir misiniz?
1531901751046.png

Tema UI.X Dark.

Sevgili Technopat ekibi, herhangi bir konuda herhangi bir kişiye "en iyi cevap" özelliğini verdiğimizde yazının arkası yeşil oluyor ve yazı okunmuyor.
Mecburen tarayarak okumak zorunda kalıyorum. Bu sistemin değişmesini talep ediyorum.
Niye mail gibi oldu onu da anlamadım :)

Düşüncelerinizi bekliyorum.
Ben yönetim tarafından seçildiğini düşünüyordum. Güzel bir özellik. Ben okurken sorun yaşamadım.

Default için tasarlanıyor bunlar zaten. Temalarda yaşanılması gayet normal fakat 3 tema olduğu için değiştirme söz konusu olabilir.

Anladığım kadarıyla default temada sıkıntı yok.
Fakat dark tema da okunmuyor.
Sadece temada yeşil yerine başka bir renk kullanılabilir.
Yada daha koyu bir yeşil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladığım kadarıyla default tema da sıkıntı yok.
Fakat dark tema da okunmuyor.
Sadece temada yeşil yerine başka bir renk kullanılabilir.
Yada daha koyu bir yeşil.
İndexi halledebilirlerse sadece dark tema da koyu yeşil yapılabilir. Ben yine de default taraftarıyım önüme sunulan neyse odur, diğer türlü böyle ufak tefek hatalar olabiliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı