Darkorbit'e yeniden başlamak

dansemacabre

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Yükseklisans
Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir MMORPG oyun oynamıyordum ve yeniden oynama kararı aldım. Hangisine geri döneyim derken Darkorbitte karar kıldım. 7 yıldır hiç girmedim oyuna. Eskisi gibi p2w mantığında mı oyun? Yeni başlayanlara gerekli destek veriliyor mu? Hangi sunucuda oynamak mantıklı? Sunucu birleşimi olacak mı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni oynayanlara destek verme olayı artırıldı ama, orta düzey Full LF-3 hesabımda bile hâlâ hiç bir şey yapamıyorum. 200 K atan hayatsızlar oyunda hâlen kol geziyor. Onlar da zaten hesabım ziyan olmasın diye oynayan tipler. Oynayanı pek kalmadı oyunun, chat moderatörleri dahi yok, eskisi gibi düzen yok, gelen geçen her yerde sövüyor.

Zaten Full LF-4 16x ( full+full+full) hesapları 300 TL'den satılıyor sahibinden'de.

Kıssadan hisse bitti o oyun

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir MMORPG oyun oynamıyordum ve yeniden oynama kararı aldım. Hangisine geri döneyim derken Darkorbitte karar kıldım. 7 yıldır hiç girmedim oyuna. Eskisi gibi p2w mantığında mı oyun? Yeni başlayanlara gerekli destek veriliyor mu? Hangi sunucuda oynamak mantıklı? Sunucu birleşimi olacak mı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Hiçbir sunucuda oyuncu kalmadı. Oyun eskisinden daha çok p2w. Oyun sahipleri değiştiğinden beri oyun çöpe döndü. Yeni başlayan neredeyse yok sadece eski oyuncular oynuyor, kendi aralarında savaşıyor.

Seneden seneye girerim. Bigboy vardı bende galiba. Oyunu oynayan yok kimseyi göremiyorum zaten. Chat de olan moderatörler bile yok ortada. Üstüne daha çok P2W olmuş oyun. Pek başlanacak oyun gibi durmuyor.

Ben geçen baya güzel olan hesabımı sattım yok pahasına hemde. Full lf3 4 hangardı 8 LF4 falan vardı. TR sunucularını birleştirmişler ama hala oyuncu yok herkes NPC kesiyor. P2W ise hala oyunda var ama eski heyecanı yok.
Seneden seneye girerim. Bigboy vardı bende galiba. Oyunu oynayan yok kimseyi göremiyorum zaten. Chat de olan moderatörler bile yok ortada. Üstüne daha çok P2W olmuş oyun. Pek başlanacak oyun gibi durmuyor.
Chat moderatörlerini kaldırmışlar artık rapor göndererek chatte küfürleri şikayet ediyorsun CM ler bitmiş yani FM ler de Bigpoint ekibinden.

İlk çıktığı zamanlardan beri babamla beraber zevkle oynadığımız oyundu. Skylab, kapı görevleri geldiği zaman bırakmıştık. O zamanlarki heyecanı apayrıydı. Şimdi oyun tamamiyle P2W. Hiçbir şekilde bulaşmamak gerek.

İlk çıktığı zamanlardan beri babamla beraber zevkle oynadığımız oyundu. Skylab, kapı görevleri geldiği zaman bırakmıştık. O zamanlarki heyecanı apayrıydı. Şimdi oyun tamamiyle P2W. Hiçbir şekilde bulaşmamak gerek.

Ben de yeni hangarlar ve gemiler gelince bırakmıştım. O zamandan beri girmemiştim hiç. Canım çok istiyor Darkorbit oynamak ama yorumları gördükçe geri vazgeçiyorum sanırım.

Merhaba konuyu tekrar açıyorum p2w olmayan bir darkorbit düşünün henüz payment gelmedi.Ekipman hangar vs. Oyun içinde yer alıyor flash player yerine html5 sayesinde fpsniz 60 ile sınırlı değil. Eic şirketi olabilirsiniz nickim Kertenkele Buradan kaydolabilirsiniz.

Merhaba

Dosya Ekleri

• 11.png
    11.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 6

Yeni konular

Geri
Yukarı